7 Các câu trả lời

amin semoga dipermudah kan segala urusan tapi kenapa kena induce saya 14.12 ni due date tapi ada lah tanda cuma sakit pinggang dan perut mengeras turun darah ka air ketuban ka x ada kalau harini x ada tanda tu esok saya kena serah diri tapi saya punya kesihatan okay kena induce juga ka?

Amin terima kasih sis doakan sy… Induce utk yg ada risiko darah tinggi dgn kencing manis. Saya ada dua² jadi x leh lebih dari 38 weeks risiko utk yg kencing manis bole menyebabkan saiz baby besar.. so dr plan induce utk cegah baby besar… klu sis xde masalah dari sego kesihatan up to 40 weeks pun bole lagi tggu..

amin , semoga dipermudahkan urusan puan .. saya due 16/12 bby selesa sangat kat dalam haha.. 14hb ni last jumpa dr taktau kena tambah seminggu or serah diri semoga dipermudahkan urusan kita nak bersalin bulan ni 🤲

due sama macam saya..Baby sulung..dia selesa dlm perut lagi..14hb pun kena jumpa dr..berdebar rasanya..

Aamiin. Semoga dipermudahkan ye. Sy pun dalam wad. Pasc semalam, sepatutnya kena induce, tapi xjadi sebab dah ada bukaan. Tapi tu lah dari semalam 3cm. Doakan sy juga Nur Syahidah Binti Abdul Jalil ☺️

Sy doakan moga dipermudahkan urusan awk bersalin 🥰 aminn

semoga dipermudahkan urusan puan untuk bersalin..aamiin

Aamiinnn. semoga dipermudahkan segala urusan bersalin

Terima kasih sis ❤️

semoga dipermudahkan urusan bersalin ye sis

amiin semoga segala urusan dipermudahkan