8 Các câu trả lời

Sy baby start mengeras n sakit..contraction palsu 2@3 kali dalam sehari..nurse ckp kalau kerap sngt terus ke hospital..takutnyaa..harap sngt baby keluar tahun baru..sayang laa ad 4 hari je lagi🤲🏻🥺

Aminnn🤲🏻❤️

saya due 7/1 . tapi takde contraction , takde lendir , sakit pinggang semua takde lagi . bila la baby nak keluar ni . kadang kadang risau takut overdue je

saya due 6/1 harap sangat baby kluar tahun baru, lagi berapa hari first mom takut pun ada.. doakan kita semoga dipermudahkan segala urusan semasa bersalin nanti..

Semoga dipermudahkan urusan bersalin untuk awak jgk🫶🤍

saya due 10/1 tapi baby santai lagi dalam perut 🥲 takut overdue je . Puas pujuk suruh keluar sebelum due

Sy yg due 8hb ne pon bby masih santai

Kalau lendir macam egg white tu , takda darah, dikira sbg tanda ke tak ? Sy 37w5d skrg.

Air ketuban leaking tu bahaya sis, dia mcm air kencing ja tpi x bole tahan, dia akan kluar slowly.. takut x sedar tu sebnrnya air ketuban, bahaya tuk baby.. klu lendir mcm egg white berserta darah n lendir tu agak pekat.. tu pun tanda nak bersalin sis.. sbb anak pertama sya turun tanda lendir, anak kedua ni pecah ketuban

saya 36 4 hari dah bersalin..tak ada tanda apa² perut mgeras jeee

Sy harini msk 36w4d semenjak dua menjak sllu perut mengeras & rasa false contractions..tanda2 lain xda lagii.

Saya 40w dah sis, masih takde tanda & baby gerak okay 😘😘

Doc lanjutkan hari lagi sampai 41w, Saya takda masalah apa cuma baby dah 3.5kg++ 😂 mommy2 ada tips ke nak pujuk baby keluar?

38w 9/1 czer...2 minggu pg