7 Các câu trả lời

sy first mum jgk so xtau mcm mna tnda² tue skrg sy da 37w patutnya due 30/12 tp kena admit 13hb ni operate 14hb mcm sis jgk la sakit² dkt pgg on off punggung rsa ngilu celah kang² ni sakit sgt da tp stil bole jln tp kena slow² sis mmg ada rsa sakit bgian pgg je ke ?

tp selalunya kalau baby okk x kena operate kan?

Saya 1 cm dah seminggu lebih 🥲 anak first. Makan kurma, exercise, bersama, takda sakit contraction lngsung. Darah&lendir dah turun. Pg hospital doc kata tnggu sakit baru dtg . Sabtu ni kena serah diri sebab dah 40weeks

anak pertama susah sikit kut kan.. semoga dipermudahkn urusan awk dan sy..tak larat dah hari² duk sakit

on off.. tp sekali sakit memang lama.. 3 jam lps tu okk. 2 jam datang balik..esok pun sama sampai rasa x tahan. nurse kata sakit seharian tu dah bleh g hospital..tanda bersalin dah

sama lah sis. kita pun tertanya 1cm nk menunggu ke 10 cm tu amk masa bpe lama😅 sbb lain2 org so kita pun taktau. due pun Sy 21.12.23 tapi bukaan dah 1cm

sy dah turun darah.. tunggu sakit sikit lagi baru nak g klinik. sbb Dr pesan kalau turun darah x sakit sngt okk lg.. makan² dulu sblm masuk labour room

bergantung sis. lain orang lain pengalaman. Sy haritu sakit2 dalam 3jam, pergi PAC rupanya dah 3cm. waktu tu subuh. bukaan 4cm waktu asar

Ooo ok²..tq sis

Saya anak first sakit pinggang conteaction sikit tak ada tanda. pg PAC check2 6cm dah😅😂. Terus tolak LR 3 jam bersalin

wahhh bestnya btw tahniah mommy.. mcm mana ye nak tahu kita dah 6cm sdngkan xde tanda just sakit pinggang? awk ada rasa apa² bukaan ke kat bawah? sy ada je rasa sengal²

Sis sakit pinggang tu on and off, atau berterusan sakit ya? Sebab saya pun skrg tengah sakit pinggang.

on off.. tp kerap la sampai rasa x tahan dah. sekali dtng 3 jam..lps tu ok.. lpstu dtng lg

Câu hỏi liên quan