7 Các câu trả lời

jangan risau , scan nnti akan tahu tarikh tepat . saya hari tu last pirios hari prtama awal bulan 3 , sedangkn bulan tu saya piriod tak teratur 3 kali datang . tapi nurse kk akan kira tarikh hari pertama piriod bulan tu . saya lari jarak sebulan jugak . nurse kk kira 9/12 tapi bila kat scan 5/01 . sebab kita tak tahu bila hari persenyawaan tu berlaku .

ouh . oke kak. trima kasih ♥️

ye sya pun macam tu, rasanya Kk mmg akan ada 2 hari beza kot. sy dkt klinik swasta due 26/1 kalau ikutkan apps pun kira 26/1. Tpi bila pgi KK tiba2 dkat buku pink due date 28/1 😆 tu ok je kot, at least masa nak beranak nanti kita standby je awal

a'aa sama la kak . hihii ..

nurse diaorg kira dripada detail yg kta bgitau. tpi sya pun ada beza juga hritu .kalau nurse kira due date 19 jan. doc kk scan hritu dia ckp 23 jan 2025. tpi doc ckp blh ukut trikh 19 jan yg nurse bgi tu

Normal akan beza 2 3 hari atau seminggu sebab tu hanya jangkaan dr… kita kena get ready jela bila due dah dekat

Normal. Asalkan tak lebih seminggu perbezaan. Nanti doktor akan buat dating scan untuk re-EDD.

normal sis, get ready je seminggu tu..anak 1st sy doc bg edd 17hb eh tup tup keluar 21hb 🤗

normal

Câu hỏi liên quan