4 Các câu trả lời

saya gugur bulan 10 tahun lepas, mula2 buat upt double line g hospital dr amik darah beta hcg serum, dtg lagi next 2 days utk repeat beta hcg drop jd doctor ckp miscarriage.. bulan 4 tahun ni, baru confirm pregnant g hospital check beta hcg.. dr suruh repeat after 2-4 days nak tgok beta hcg naik doubled up atau tak.. turns out naik doubled.. dan disebabkan history pernah gugur, dan saya nak travel oversea for 2 weeks so akan naik long flight, dr prescribed injection.. and also duphaston for 2 weeks utk kuatkan rahim... so sekarang saya on 2 pills, folic acid and duphaston. folic acid mmg kena mkn. cuma duphaston tu precribed ubat so yg itu kena refer klinik awak perlu amik atau tak.. kalau x perlu x payah kot.

Sy dah refer klinik. Doc ckp pernah gugur baru skali so tak pyh amek ubat ape2 just mkn asid folik je

TapFluencer

Banyakkan berdoa dan berfikir yg baik2 . Elakkan stress. Sy pun keguguran bln 7thn lepas now pregnant balik. Sy tak puasa lepas tau positive, bykkan berehat, jgn paksa diri buat kerja rumah kalau tk mampu. Makan makanan berkhasiat. Yg penting elakkan stress ye

Sorry bkn 7thn . Bln 7 yg lepas 😅 . Sama2 sis take care semoga urusan kita dipermudah smpai bersalin

better g klinik swasta inform sejarah miscarriage tuh sementara nk bukak buku pink. sy 3x miscarriage now terus refer pakar swasta tiap kli Naik double line seawal y boleh. doktor pakar tiap minggu cucuk ubat kat punggung sampai 14minggu. Jaga diri yaa

Cucuk ubat ape ye

banyakkan rehat, jgn stress, fikir yg baik2, jaga makan, jaga diri

Câu hỏi liên quan