26 Các câu trả lời

sy 3/2 doakn sy cpt bersalin. haihh xsnggup dh rasa nya nk bawak. lutut sakit2. 😂 doakan saya Farhana Najiah Bt Atan dipermudahkan bersalin nanti. terima kasih ibu2♥️

Alhamdulillah sis. Tahniah. Selamat berpantang. Btw due saya pun bulan 2 (23/2). Doakan saya dipermudahkan urusan bersalin nanti ye 🥰

due date kita sma sis..23/2..insyaallah smga dprmudahkan bersalin kita ibu2 bersalin nnti ye..amiinn

saya 19/2 tapi skrg dah start sakit pinggang sampai kt ari2 tu 🥲 ank no 2 second babyy doakan yew . rsau jgk kuar tandaa baby nk kuar awaii 😅

btul sis haah smoga dipermudahkan urusan bersalin kita

wahhh..alhamdulillah..tahniah ibu..selamat berpantang smoge sihat ibu dan anak..doakan sy juge..due 9/2..skrg 37 mggu 1 hari..

aamiin..smoge semuanya dpermudahkan,,selamat ibu dan anak..

due bila tu 😄 saya due 21 ni. Dah tak sabar nak keluarkan 😆 sesakit badan 😜

insyaAllah Aamiin. ni start sakit² kaki pulak 😄 sabar je laaaa. Sikit lagi 😁

VIP Member

alhamdulillah. tahniah sis. selamat berpantang. saya pon due bulan 2. sekrang da 38minggu. bby masih syok duduk dalam perut.

wahh tahniah 😆😆sy pun first mom due 28.2 ni tpi risau jga kluar awl,, smoga smua ibu² bersalin dgn selamat🤍💗

Wow, tahniah sis, saya pun bulan 2/15 jgk. Tapi bby xnak kluar lg hehe. Sya ada bukaan dh tpi baru 2cm 😅

Alhamdulillah bestnyaa.. Sy due 12/2 Doakan sy pun bersalin mggu ni.. Xsabar dah😂

Kan... Kalau blh nk mggu ni.. Esok ckup 37w.. Kluar trus hahaha.. Tkut pun yer jgk kalau overdue

sy due 18 feb, 1st baby.. harap dipermudahkan bersalin.. selamat berpantang..🥰