8 Các câu trả lời

Kalau rasa baby dah kurang gerak, tak cukup 10 gerakan, lepastu perut kerap mengeras, boleh je ke hosp untuk check, bagitau apa yang awak rasa semua tu. Nanti diorng akan check. Sebab 37w kira dah masuk tempoh matang juga tu. Saya bersalin 37minggu 6hari.

Ye, baby dah masuk laluan.

sama betul dengan ap yg saya rasa skrng .. hari ni saya 37 minggu 2 hri sakit betul kat bawah bila berjalan ..plus asik rse nk berak .. tp tunggu ad tnda lain skit kut bru g hospital ..😆agak2 ok ke ya mcm tu

Alhamdulillah sy dh selamat bersalin 37w 4d sis..sy bersalin selasa minggu lepas

sya pun 37weeks skrg.. sama yg awak rasa.. huuu so far tak de tanda yg nurse bgtw.. bjalan tu kna slow sbb sakit sgt.. berdiri lagi sakit.. nak tukar posisi tdur pun susah sbb sakit..

Alhamdulillah sy dh selamat bersalin 37w 4d sis..sy bersalin selasa minggu lepas..sy xde turun tanda..just sakit2..sy pg je emergency sbb sy ada gbs+..dr mmg bg pilihan sy blh blk atau admit..sy pilih utk admit ward.. Alhamdulillah sehari dua je kat wad .

sama keadaan dgn sy..kadang bila baby gerak sakit sgt kat bahagin kemaluan kita tu..nak berjalan pun dah tak larat..terasa sakit je sekarang ni..sy baru nk masuk 37week..

tanda nk bsalin tu sis.. Alhamdulillah sy dh besalin minggu lepas..37w 4d

baby mengeras tu rasa macam mna ya ? saya taktau nak kata mengeras ke atau rasa dia mcm sempit nak bergerak

perut akan rasa tegang sis..sy klu baby mgeras perut sy nmpk tegang,bila sentuh keras

sy pun mengalami hal yg sama.. 34w perut selalu mengeras.. sakit bawah perut kt ari²

sy pun mcm tu sis..sakit kat ari2..kdg smpi xtido mlm klu dh dtg sakit tu

Sama la saya 37w 2hari, asyik ke tandas sakit perut, baby keras, sakit ari ari 🥲

sama la dengan saya sis

saya pun macam tu jgk skrg ni .. ni tnda ka

skrg dh berapa minggu sis? so far mmg tanda bersalin sbb sy dh bersalin selasa lepas..37w 4d..

Câu hỏi liên quan