5 Các câu trả lời

Biasa la nk buat mcm mana dh itu yg doc rasa terbaik utk kita dan baby, trpaksa la ikut je wlwpun xnk... Klu awak berani, ckp la kt doc xmau minum dh, saya yakin xde gdm 😂

Sy berat da 100kg , kalau minum lagi air gula tu, x ke memudaratkan lagi .. makin naik la berat Sy .. bukan makin turun or normal ikut yg Dr nak .. kalau berat Sy 50kg dia nk suruh togak 1000ml pn Sy x kesah

penat nya gitu...biasa lah kan trimester 3 ni kita berselera lain sikit...sama saya pun berat naik...tapi tak kena minum air gula..cuma kena cek Tekanan darah je.

mmg perlu awak. sebab mmg biasanya yg berat naik lebih dari yg sepatutnya ada risiko utk dapat kencing manis. bawak bersabar ye, utk kebaikan ibu & baby juga

baikla ..

sy pon mnm air gula 3 kali sbb berat naik skit tu nurse ckp atas doc tp last2 kena jgk mnm tp xde sngkut pon yg ke 3 nie

tu la, Sy risau .. kalau bole nk bersalin cukup bulan n normal .. sbb Ade yg kte kalau gdm kne bersalin awal

sabar mummy jangan stress.. fikir ni semua untuk kebaikan mummy and baby. stay positif okay😊

what? serious la. semoga mummy tabah.. tak tau nak kata apa😓 macam saya sebelum minum air gula dulu saya jalan bagi penat lepas tu time minum tu memang haus so tak fikir rasa dia dah. memang boleh telan.

Câu hỏi liên quan