7 Các câu trả lời

akk last pregnant 2004 bersalin January 2005.. dan skrg selepas 20 thn baru pregnant yg ke-2 dithn 2024 due january 2025.. Alhamdulillah. belum ada alahan, cuma demand nk makan macam², bukan setakat abah nya.. sekali abg nya jadi mangsa layankan 😄

Sis dh bape minggu? Sy pregnant now gap 6thn. Maybe faktor umur sama kot, bdn ni xkuat lahaiii nak hadap alah teruk ni. Tgh2 malam pun bgn muntah. Sy xboleh tido sbb perut sentiasa pedih malam2

Sy dah 3rd pregnancy pun masih hadap alahan yang sama juga.. Saya evening sickness bukan morning sickness..😂 Asal nak dekat petang mulala rasa nak muntah, pagi ok ja..

sama dgn sy sis anak first dgn yg skrg beza 13tahun..yg first ok lgsg xda alahan tp yg kalini alahan teruk sgt ..ni btl2 nak bg enjoy the journey 😄

sama dgn saya jgk sis beza 9 tahun 2nd pregnancy makan ikut selera baby. tak kena selera muntah... nak minum air pun kemurungan, semua tak sedap.

VIP Member

Paling xtahan muntah kuning pahit gila 🤢🤮

muntah kuning tu sbb perut kosong,Kalau muntah ada isi xteruk sangat..Moga kita sama2 kuat Trimester 1 ni.. Saya pon Xsabar nk lepas seksa Alahan ni.. Kadang2 bangun pg kemurungan sorang2,Fikir nk muntah je..huhuhu

bertabah lah sis

Câu hỏi liên quan