4 Các câu trả lời

Saye bukak buku berat 37, 8 bulan baru nampak macam orang ngandung. Kalau doc takde cakap pape, maksudnye takde masalah laa. Cume sebab kite baru anak pertama, memang kebiasaan perut tak menonjol. Dan faktor badan kite jugak, anak saye pun kalau scan die kurang seminggu setengah camtuh. Alhamdulillah membesar dengan sihat. Kalau ade pape doc akan bagitau, awak jangan risau. Setiap kali scan awak tanye laa perkembangan anak okay atau tak.

scan sblom ni mcm mana ? biasa kalau ada masalah doktor sruh dtg scan lagi ... mcm saya time details scan ada lari beberapa hari jeh doktor kata ok .. saya pon kurus juga hehe . kalau doktor tk kata apa2 InsyaaAllah ok just jangan stress 👍🏼 mungkin mesin tu tk accurate .. think positive 💪🏻

Sy before preggy 50, skrang naik 7 kilo masa 7 bulan preggy.. tp perut x nampak sgt jgk.. doc x ckp pape ke masa scan?

TapFluencer

mksd tak tally tu mcm mana? masa scan mcm mnaa growth bby?

saya sama macam awak bila scan lari 2 minggu usia baby tpi doc ckp kalau ibu kecik normal ja baby kita. perlukan rehat yg byk dn enjoi jgn stress alhamdulillah selepas 2 minggu scan baby sesuai dgn usia skrg. don woryy saya pon kecik mcm awk 45 je