25 Các câu trả lời

Xdk bnda yg bole puas kn hti mnusia, pekak kn jek tlinga...aslkn ank2 kite sihat, ank2 sya pon org2 slalu ckp awat krus sgt xbgi mkn ke? But dorg sbnrnye xtau yg ank2 sya ni kuat mkn, and then ank2 akn ikot mak bpak dy gak...sya and husband memg krus org nye, so normal la, just dorg yg suke pk bukn2...pekak kn jek tlinge sis 🤗 dont worry be happy...

Kan.. sakit hati je dengar bila org comment anak kita kecik and etc .. buat tak tau je sis.. yang penting anak kita sihat, berat naik konsisten.. jgn miss checkup bulanan, ambil semua injection vaksin.. Mak saya pun selalu pesan kecil asal sihat, tak banyak ragam, perkembangan sesuai dengan umur dah cukup bagus la tu.. :)

anak kecik pon org ckp...anak besar pon d ckp...hmmm mulut manusia sist memang macam tu..baby sya dua bulan d ckp besar..baru dua bulan tpi besarla ini la itu la...org plk bnyk ckp...msa chek up doktor tak bising pon elok jew katanya...org lain plk yh lbih megalahkan doktor pakar

Ketuk sikit kepala org yg ckp tu haha... Ckp dgn dia asalkn bby sihat cukup sifat Alhamdulillah... Lama2 nanti besar la,nk besar2 sgt nk buat apa. Org yg ckp tu ke yg nk jaga? Dia ke yg bg makan? Ada masalah ke kat dia? Sibuk sgt kenapa? Anak dia ke?

Aah kak.. asik jumpa cakap macam tuu... 😟

Saya selalu kena...tp saya buat xlayan... asalkan saya tahu anak saya sehat walafiat...bila dh 8 tahun ni...diorg pun xsangka anak yg diorg kta kecik2 mcm xcukup umor tu...montel semcm....

VIP Member

Macam saya ni Obesiti memang baby nampak lebih kecil la. Takan sama saiz pulak kan. Tulah adat manusia Kecik salah besar salah sy Cuma ckap Alhamdulillah anak saya sihat .

Sy pernah kena jugak sis.. Kecik slh, bila dh bsr pun slh.. Takpe chill je.. Anak kita, bsr ke kecik ke tetap kita yg jaga.. Asalkan anak mmbesar dgn sihat. Tu yg paling penting.

Abaikan je...mulut org...adk ipar saya lahirkn pon bby kecik...da lme2 kejap je besarnye...kecik2 sng la nk dukung pegi mne2,nk urus..janji sihat sudah

Saya pun ada masalah sama, bayi saya kecil..berat dan tinggi kurang tapi alhamdulillah sihat..susu okey..tak tahu mana silap nya 🥺

Itu lah, kita yang jadi risau..dah la saya anak first 😢..tak tahu la mana silapnya..

X pyh nk rs ape2. Biarlah. Badan budak ni x semua jd gemuk2 montel2. Janji dia continue mkn minum sihat.

Câu hỏi liên quan