11 Các câu trả lời

VIP Member

sy pulak time gosok gigi tu laa nk terbayang gulai2 ayam daging basi.pastu mula la wekk wekk..husband tny alah dgn ubat gigi ke?nk tukar ubat gigi ke?nk ubat gigi stoberi ke?haha..time duk rileks2 ke buat kje ape ke ok je...masuk je tandas nk gosok gigi,haaa datang dah bayangan gulai basi😂 x blh duduk rumah tu mmg selalu sgt,dari x mengandung,bersalin,mengandung lg...klu kua rumah elok je..balik rumah segala sakit dtg.😆

hahahaha ni kalau saya terbayang gitu pon boleh wek wek spjg masa 🤣 mcm2 pembawakan budak ni kan

saya terbalik..kalau keluar rumah , makan dekat luar kan..time dh habis makan tu mula la start tersedak sampai keluar air mata tu , pastu rasa nak muntah.kelam kabut cari port jauh sikit dr meja2 org yg tgh makan standby nak muntah..aduh..mmg takleh makan dekat kedai makan la.😅 kat umah ok je kalau makan tu xde pulak nk muntah ke tersedak ke..

Sama lah saya.. sblm ni suka duduk rumah tp bila mengandung je terus tak boleh duduk rumah.. kalau berjalan elok je sikit pon tak sakit.. pastu bab masak mmg tak lalu mkn tp kalau orang lain msk semua nye sedap😂

ohhh normal rupanya. sy masak sendiri nk muntah makan. haritu mkn lauk ayah mak sy masak ok pulak. tp beli dkt kedai pon mual tengok lauk2 die 😂🤣

ehh sme laa , dok rumah sndiri lain mcam rase , kluar jee g memane elok cume pening jee laa tak hilang , tpy klau dok rumah mang laa rase nk muntah laa letih lesu perut rse lain mcm 😅

saya pun sama. balik rumah sendiri auto sakit. mula2 layan je la sampai makan pun tak lalu. sekarang ni lawan je la sakit2 tu. sian suami kena buat semua kerja rumah sendiri.

betull. nak lawan tu yg struggle tu huu

Hahaha, saya ingat saya je mcm ni. Kat rumah orang elok je, makan pun okay. Kat rumah sendiri, semua tak boleh makan. Loya. Bau semua tak boleh. 😂

kannn. takkan hari2 nak pi umah orang 🤣

VIP Member

memang pelik² hormon mengandung ni.. tiap org berbeza.. Ada gak dengar org ada pengalaman mcm tu.. asyik nak keluar rumah.. asal baby sihat hehe

Betull2. Bila keluar kemain jalan tak ingat dunia huu semoga baby sihat selalu hendaknya

Sy tak boleh lalu dapur sendiri. Memang seksa sebab rumah kecil, masak sikit mmg masuk bau dekat ruang tamu, even dah tutup guna langsir.

dapur tu kena cuti laa kot sampai bersalin hehe

same la dgn saya.. sya pulak kat umah sakit kepala, pening, bila jalan2 g shopping mall tidoq hotel..sihat kemain wak..

tula pasal, seharian jalan pun xda hal..bila dah balik dah datang pening kepala,kepala denyut2

Sama mcm saya, hari weekend sabtu ahad mula lah mual, serabut, penat, lesu semua ada.. Masa hari bekerja elok je

Hahaha lepas ni every weekend kena gi jalan2, takleh dok rumah