12 Các câu trả lời

Saya da 6w4d , tapi tengah bleeding tapi tak sakit ade keluar macam lendir2 darah tak berketul . Hmm doakan saya semoga tiada apa2 , nie kali kedua saya pregnant . Masa first pregnant pun jadi bende sama jugak then kandungan tak dapat bertahan terus miscarriage 😢

kalau boleh elakkan bersama dulu sis . rest betul² . saya pun pernah gugur sebelum nie

TapFluencer

U nak scan, scan je. At least tau awal. Scan kat atas perut or tvs pun boleh. Lebih jelas tvs. Hihi sy baru je scan. Nampak twin sy elok da ada heartbeat 💓. Hihi skrg da 6w4d

bestnye twin... 🥰

sy dah scan semalam 6w3d nampak janin kecikk je heartbeat pun boleh dgr tapi kurang jelas. tapi bolrh nmpak jelas jantung dia berkelip2 masa scan. tak sabar nak scan week 12 pulak

saya dah pergi and dah scan nampak kantong aje..alhamdulillah semua ok doc suruh pergi KK bulan depan buka buku..🥰🙈 happy sgt..so excited... #1stbaby

6week klau scan hanya nampak kantung & dengup jantung baby...sy br je pegi td sbb nk pasti kn berapa week dh..so now 6week5day

sy scan tadi 11/1. Alhamdulillah 5w5d. doc nmpk kantung je. tunggu ujung bln ni sy nk scan n terus wt buku

Ohh okee2.. thanks awk!

Same La.. Sy pun xsabar 😃Harap baby sihat.. Sy cek clearblue minggu lepas 2-3weeks.. 18/1 ni scan

sy baru balik scan tadi.. 6w5d.. xnampak pape lg.. rahim je menebal.. repeat scan lg 2 weeks

insyaAllah.. Aamiin Allahumma Aamiin 🤲🏻

Saya scan 5weeks nampak kantung je n dapat kesan cyst saja . Doktor suruh cek 10weeks nnt

sama lahh,, saya pun tak sabar,, tunggu lg dua minggu baru pergi scan🤗

Câu hỏi liên quan