17 Các câu trả lời

Dah tempah tilam baby, baju malam, brg mandian, bedung, baby bath tub, penyidai baju, pampers newborn, wet tissue, detergent, lotion kalau bontot dia merah 🤣, .. dah booking CL, dh booking hospital utk bersalin, bengkung pantang,..yang lain2 belum lagi

Biasa booking hospital nie untuk private hospital ke.?? Government xperlu kn atau kne booking jgk.??

Saya edd 1/10. Mostly barang baby dan barang saya dah beli. Tunggu baby expo minggu depan baru nak beli, botol susu, pam susu dan steriliser. Yang lain yang masih belum beli bath tub, car seat dan chest drawer baby

barang beli 90% semua dah beli. hehehe excited kot sebab anak sulung 😜. barang mak ja tak bnyak beli lagi. baru sikit. barang baby mcm bath tub dia ja belum beli lagi. sya due 28/10

saya 31/7 kancing gigi Kali kedua & minum air gula

pakaian, kain bedung/selimut.. beg baby.. barang toiletries.. botol susu (walaupun plan nak bf).. yg belum beli, barang grooming, barang tidur, carseat, barang mak..

saya pun sama. barang maknya belum beli satu pun..

sy due 6/10 stu benda pun tk bli lg🤣mcm awal sgt..mungkin bln depan kot start bli but dah start survey2 and de yg save kat draft utk bli online

brg2 ibu blm buat list lg nie 🤣

Alhamdulillah kebanyakan kak ipar bg baju sbb newborn baju laki tp scan 20/7 ni ppuan laki bole pakai tgu 4 bulan bru beli baju nnt

aah ramai kata newborn beli 6 helai pon dh ckop jd sy kira kak ipar bg Spai 26 helai ckp somi tak payah beli tgu dia dh 6 bulan bru beli

sy satu apa pun x prepare lagi😂. nie klu terbersalin awal mau kelam kabut🤭Due 12/10/2022.

samalah kita sis🤭😆, Saya due 11.10 satu pun tak prepare lg

sy due 1/11 p mesti bersalin awal bln 10😊semua brg dah siap bli baby n mak..xmau kalut nti xsarat nak jln pun xlarat + malas😆

alhamdulillah dah lengkap. moga dipermudahkan sis. betul tu nanti tak kalut

Ada tak ibu2 sediakan list belian barang bby sebelum beli? Kalau ada boleh share x.. terima kasih 😊

sy 25 hb 10 xstart apa lagi igt nk recyle brg abg dia je. .nt bru nk topup yg mana patut

sye due 26/10😍

Câu hỏi liên quan