3 Các câu trả lời

msee sy pregnt kali pertama sy makan ubt subur jenis himalaya pstu amalkan folic asid lpstu preg tup2 8 mnggu gugur sbb sy mnum air nescafe. sy mmg xleh mnum kalau nk plan mengandung auto kuar darah. kali kedua plan mkn suplement tu jgk lpstu trdetik nk mnum air rebusan k imah. sy beli bnyk tp lpe nk mnum dh buruk dh bhn2. smpt mnum 2 kali je. air tu kena mnum sblm brsme suami. tup2 pregnant now dh nk msuk 11 bln aank sy. nnti klau ank sy dh leh jalan bru sy nk try lg no 2 kaalau ad rzki..

Air rebusan k imah tu apa? Boleh share tak?supplement himalaya tu shatavari yeee????

sama sy sis.ank sulung da 5tahun bru dpt adik.smpai ada mulut jahat ckp sy xleh pregnant lg😔.sy selalu bg kucing2 jlnan mkn.sy mnta kucing2 doakn sy dpt pregnant lg.maaf sis,😁sy xde tips.tp tu la cerita saya nk dpt ank kedua🤭

Sis ada amal apa2 ke sebelum pregnant no 2 tu? Allahu tulah mulut2 org ni… isu anak ni dh la sensitif . Sis doakan saya pulak untuk no 2 ye..

Saya ttc anak ke 2 saya jumpa o&g terus 😊

Biasa Dr akan buat ultrasound tengok keadaan ovary dan rahim. Tengok kot ada apa2 masalah. Macam saya, saya memang ada masalah pcos dan irregular period. So dr bagi ubat untuk betulkan hormon. Saya makan 1 cycle, next cycle saya period macam biasa, next cycle lagi terus pregnant. 🤭

Câu hỏi liên quan