8 Các câu trả lời

mcm saya sis. saya baru bersalin anak sulung saya pd 38w 1d. keluar tanda darah, and rasa senggugut. terus g hospital and kena tahan wad. saya masuk wad pkl 4 pagi, masuk labour room pkl 11 pagi & beranak pkl 1 ptg 😌😌 kalau sis tak tahan, terus je g hospital.

Sama kita sis. Sy pagi tadi jam 2 keluar mucus plug. Pastu pagi ni check up 38 weeks show dgn nurse gmbr tu. Dia ckp blm lg. Show dgn doctor pun dia ckp blm lg. Kalau ada rasa sakit baru blh ke hsptl kata doctor.

situasi sis sama macam saya.. anak 1st saya keluar darah tapi tak rasa sakit.. boleh jalan2 lagi 😂 masa pergi hospital.. check bukaan sudah 3cm 😅 terus warded

Sis nurse KK kan ada bagitau kalau turun darah je terus gi hospital mana boleh tunggu2. Kalau jadi apa2 kat baby mcm mana? Kita first mom pula tu.

itu dah tanda2 nak bersalin ya puan. asalkan ada keluar darah je kena segera ke hospital. sakit mcm nak priod tu contraction bersalin.

Kalau keluar darah plus lendir tu dh tanda2 nk bersalin dah tu , kena tunggu sakit perut baru prgi hospital

Kalau dh turun darah tu dh mmg nak bersalin sis.. pergi la hospital ya cek jalan..

dah tanda bsalin klu kluar darah. sgera k hosp