6 Các câu trả lời

same lah sis. sy dah 36minggu 5hari baby taknak pusing. and air ketumban sikit. doc kata kalau tak pusing smpai 37week. sy kene czer sbb risiko baby lemas. tapi sis kalau takde masalah air ketumban boleh lah try usaha lagi. bnykkn sujud. berjalan ke. ade caranya kt youtube. mcm sy takleh buat apa dah dia susah nk pusing 😅

Saya esok scan untuk tengok kedudukan baby, kalau masih sama doc nak buat ecv. Saya pun selasa ni nak masuk 37 week dah sis, semoga urusan kita dipermudahkan ya ❤️

klau 36w kedudukan baby dh tetap dh rasanya cuma boleh buat ecv nk pusing baby . time solat tu sujud lama2 lpstu doa baby pusing sy buat mcmtu baby pusing walaupun dh xlarat nk solat berdiri sy buat jugak nk bagi baby pusing .

Baik, inshaAllah 🥰

kalau 36w, baby dah tak banyak ruang untuk dia pusing bawah. tapi awak boleh ikhtiar, kerapkan bersujud. selalunya klinik akan refer hospital untuk prosedur ecv.

semoga dipermudahkan segala urusan awak 💕

Sama lah 36 minggu 5 hari semoga dipermudahkan urusan sis... Sy hari ini nak tengok hb naik ke x.... Harap2 naik lah...

InshaAllah semoga dipermudahkan ya 🥰

Saya pun sama.. 33 weeks tp kepala baby still dkt atas. Doakan saya juga.. nak bersalin normal..1st baby 🤲🏻

InshaAllah, semoga semua urusan dipermudahkan ❤️❤️

Sy 30weeks kepala baby dah ke bawah.

Câu hỏi liên quan