9 Các câu trả lời

ada npk double line.. tp seeloknya chck lps beberapa hr lambat period. sb prnh sy chck sehari seblm period double line terang pla.. esok petangnya pula period huhu.. jd bulan seterusnya mmg x chck dah. tgu 2 minggu lewat bru chck alhamdulillah anak mau masuk 8 bulan sdh 10 feb ni. semoga sis ada rezeki prag tahun ni amin.

maaf sis..dari opk yg dlm gmbar sis ni.. opk tu negatif.. sbb line kiri xsama pekat dan xlebih pekat dari kanan.. yg upt tu mmg nmpk samar.. 😊, semoga ada rezeki sis ..😊

pada saya jangan terlalu awal sangat check , takut sendiri kecewa. Saya sendiri pernah ttc 3y jadi saya faham perasaan tu. Check if dah seminggu delay period okay 🤗

sy sama mcm sis, sehari lg nak period. sy check opk pun terang balik. tp nak tggu period delay dulu baru nak check upt. semoga ada rezeki kita kali ni 🥰

nie la antara sbb nye org x encourage utk check upt awal/before period delay.. sbb knfius upt x terg.. so better repeat lg lepas smggu ye..

repeat semula selepas 48j. HCG level akan meningkat setiap 48j. boleh guna UPT yg lebih tinggi sensitivity. mcm dipp & tell

kalau tngok positif sis tp kena repeat lagi nnti mna tahu ada...

Jgn bergantung harap pada opk dulu

repeat lg 48 jam