2 Các câu trả lời

5w masih lagi awal 🤗 normal tak nampak apa apa lg. second pregnancy after keguguran, saya scan time 8w , saiz kandungan masa Tu 7w1d. kira normal sebab tak lari banyak 🤗 saya scan masa 8w sebab tahu time tu, jantung dah nampak , saya google & cari tahu kat apps socmed dll. alhamdulillah memang dah nampak jantung 🤗 6w selalunya hanya kantung kosong , 7 - 8 w ikut ibu² jugak, dah nampak jantung @ masih kantung kosong. sebab tu saya decide gi masa 8w. nak berjaga tu, saya banyakkan bedrest, tak buat kerja lebih dari kemampuan . walaupun kata boleh buat, tapi seeloknya elakkan dulu 🤗 saya test upt masa 2 hari sebelum period, dah double tapi samar, tak nak excited sebab risau kehilangan macam yang pertama . alhamdulillah sekarang dah trimester 3 🤗 banyakkan cari tahu apa yang perlu dibuat dan apa yang perlu dielak masa first trimester ni, tambah² yang ada sejarah keguguran macam kita 🤗 moga dipermudahkan urusan 🤗

sama2 🤗 moga dipermudahkan urusan juga

TapFluencer

Selalunya 5w belum nampak apa-apa lagi . Kalau bernasib baik ada lah nampak kantung je dgn dinding rahim menebal . Kalau dinding menebal mmg betul pregnant la tu 🤭

Oh yeke hehe sy ni risau sgt yela pernah ada experience miscarriage so sgt laaa berjaga jaga. Anw terima kasih awak! 💖🤗

Câu hỏi liên quan