5 Các câu trả lời

Saya baru je harini lepas minum air gula. Contoh esok awak appt kena minum air gula, so mlmni awak dah kena start puasa dari pukul 10pm , pergi appt klinik contoh pkol 8am, so ambik darah first yang masa puasa then minum air gula, rehat selama 2jam, tanpa makan dan minum walaupun air masak, settle rehat 2jam nanti nurse akan ambil darah untuk kali ke2 , so siap semua tu boleh makan.

lama juga 2jam kena tunggu ambil darah balik..sejak mengandung ni kuat minum air masak tekak mcm tak boleh kering

yaa, sy bru td lepas jumpa nurse. next week minum air gula, nurse tu pesan malam sblm minum air gula tu puasa start jam 10pm, then besok pagi dtg klinik minum air gula, tnggu 2 jam slps minum air gula tu masih puasa. slps 2 jam kita ambil darah, lps selesai ambil drh bru blh makan..

Air masak boleh minum pn. Itu saja boleh minum blg nurse td

Yup , tempat saya esknye nak minom air gula malam tu 10 malam dah kene puasa .. banyakkan minum air kosongg je , macam sy sebelum kol 7 dah cut nasi , kalau lapar amik buah je atau cemilan . Kol 10 start puasa

yeke . klinik sy sini nurse to just cakap second app kena minum air gula yea . dia takde pun cakap kena puas or apa . sy tahu ni pun sebab akak sy cakap .

saya baru lepas minum air gula smlm.. mlm sblm appt dh kena puasa strt pkl10 mlm

start 12am kena start puasa kalau esok nak ambil air gula

okay terima kasih . sebab nurse takde cakap pun suruh puasa 🥲

Câu hỏi liên quan