17 Các câu trả lời

Due Saya 13/12 time 37 minggu 5 hari Baru2 nie sya kna contraction palsu stat sket kol 12.30 mlm smpi pkul 6.30 pagi..tapi tak kerap setengah jam skli smpi seram sejuk bdn kaki smua ni nahan sket masuk je kol7 Lps tu perut ni elok je mcm biasa smpi la arini 38 minggu dah hahaha adik baby mmg buat mamy dia cuak dh msa tu, dh la ayah dia dok jauh nuh kt kulim mamy kat negeri Sembilan.. Xtw lah wktu bila nya bby nk kua😅

𝚜𝚢 𝚙𝚛𝚗𝚑 𝚔𝚗𝚎 𝚖𝚜𝚊 32𝚠 𝚑𝚞𝚜𝚋 𝚘𝚞𝚝𝚜𝚝𝚒𝚘𝚗...𝚌𝚞𝚊𝚔 𝚓𝚞𝚐𝚔...𝚊𝚕𝚑𝚊𝚖𝚍𝚞𝚕𝚒𝚕𝚕𝚊𝚑 𝚡𝚍𝚎 𝚊𝚙𝚊

Due sy pun 19/12 tp belum ada tanda² nak bersalin lagi. Cuma kerap sakit celah kangkang & baby mengeras time malam. Semoga dipermudahkan urusan utk bersalin nanti. Aamiin²

Amin Amin Amin...inshallah diprmudkn semua

saya due 16/12 ada rasa sakit contraction tapi on off & baby ada mengeras .. baby dah bagi hint taktau bilanya 😅 semoga dipermudahkan urusan kita bersalin 🤲

𝚊𝚖𝚒𝚗 𝚊𝚖𝚒𝚗

Sy due 3/12 tapi takda pon tanda nak bersalin .. sakit tu on off ja main2 lpstu okkk😂 adik bby seronok ddk dlm perut mak dia rasanya ..

Sama kita due 3/12 tp takde tanda lagi .hari2 masuk mall tp Bby relax je ..semoga esok2 ni bsalin la sb 2/12 ni kena serah diri Kalau tk bersalin lagi takottttt 😰

Saya due 26/12. Haritu kena braxton hicks sakit jugak eh walaupun contraction palsu je. Sekarang rasa tak selesa. Harapnya dia keluar ikut due la😆

kne braxton hicks tu sakit jugk🥴

Sy 19/12 xde tanda2 nk bersalin lagi ..tapi mlm nk tdur tak selese oii😂😂 ..kiri kanan xjdi apo...semoga dipermudahkan urusan kite semua

inshallah...amin

due date sama saya🤭🤭 semoga sipermudahkan... 29/11 nie birth anak sulung.. 20/12 bakal lahir anak kedua😂

𝚜𝚎𝚖𝚘𝚐𝚊 𝚍𝚒𝚙𝚎𝚛𝚖𝚞𝚍𝚑𝚔𝚗 𝚞𝚛𝚞𝚜𝚊𝚗 𝚔𝚒𝚝𝚊 𝚜𝚎𝚖𝚞𝚊

sama lah due saya 21/12 tapi belum ada tanda lagi , cuma braxton hicks je . perut pun belum turun 🥲

sy perut dh trun ke bwh ...blkg sakit2 tp xde tnda pun nk brsalin lg😂😂

sama due date kita.. tapi xbersalin lagi. cuma skrang perut selalu mengeras waktu mlm.

𝚜𝚊𝚖𝚊𝚕𝚊𝚑,,𝚝𝚙 𝚋𝚋𝚢 𝚊𝚔𝚝𝚒𝚏 𝚓𝚎

sy due 21/12/22..xde tnda nk brsalin lagi,,cuma asyik sakit celah kangkang je

sy bnyk jln xnk kncing,tp bila baring je msti nk kncing je kje