11 Các câu trả lời

Ya. Susah mau tidur.dengan sakit belakang lagi haha. Mau adjust badan ambik masa.. Pernh tdr dgn keadaan duduk😂...badan pn cepat berpeluh ..skg mata panda sdh..tgh malam subuh2 mesti terbangun sbb baby gerak2 dn badan tdk selesa. Memang mau kasi ready org x tdr lepas baby kluar kali 😂😂😂.

TapFluencer

nk msuk 8 bulan ny saya pon jadi payah nk tdoqq…makin mnjadi stiap pg mst trjgaa…dlm pkul 3/4 pg mcm tu…kdg2 rsa ngilu mnyucuk ja perut ny…sbb baby mnyekang kot..dya buat cekang bdan dya jadi sakit plak

normal sis , dh hjung2 mmg jadi kuat berpeluh dan sentiasa rasa panas je kdg2 smpai naik ruam . bab tido pun sama , malam susah tido siang jelah dpt tido itu pun kerap bngun sbb nk kencing

yg 2 betul

same sis 😂 skrg sya mmg mudah brpeluh even brjlan dri ruang tamu ke dpur 🤣 nk tido pun susah sbb asyik trbgun bila nk pusing bdan 😬

yg ni sma cm saya

yee betul saya pon cm tu kdng rse mcm ade masa x ngtukkk bila terjaga sush nk tdr lpastu pening lahh kepalaa ..ade masa ngtuk sngtt

ye bdn gtal smua adeee ..setiap lain2 smogaa berslin pon mudah amin amin

sme! tdo mlm tu ble tjaga memg susah nk pjuk mte nak tdo balik.. bpeluh even da psg kipas full..

Saya nak masuk 9 bulan ni pun berpeluh sangat. Bab tidur memang susah lena

sis nak tanye 7 bulan bape minggu eah..saye tak tau sangat la pasal kire² bulan² macam ni

30 mnggu 3hari (7bulan)

memang. susah tidur,bantal pun sampai 5 tp pusing kiri kanan kdg tbangun sbb ta selesa

Normal sis.. klu buka aircond pn tk function.. tido pn tk lena 😂😂

Setiap masa berpeluh sis dalam aircond pon berpeluh😂

Câu hỏi liên quan