2 Các câu trả lời

Hi mommy, sy masa bby 1,2,3,4,5,6,7 bulan hari mmg mcm ni, sampai tak ada masa nak siapkn diri. Mkn semua tak berul. Start anak sy boleh berdiri sambil pgg tu, sy mandi dgn dia sekali, nk msakkn untu ank & suami, sy bgi anak tgk tv (terpaksa) then siap msk sy tutup tv, ni incase suami kerja. Dah siap msak bgi ank makan and main dgn anak. Now ank tidur sy tidur! Anak mkn sy mkn! Anak main mainan sy relax kjp. Bby dah 10bulan.. alhamdullilah baru boleh belek diri balik.. kuatkn semangat awk mommy, kita layan je dgn tenang, proses anak nk membesr tak lama, mcm sy mmg burnout tapi sy cpt2 sedar..

betul .. sesetgh org ckp anak tidur time tu ibu buat kerja rumah .. bg saya No ‼️‼️ buat benda nii lagi xckup rehat .. skrg anak tidur sy tidur, anak berjaga time tu la sy buat kerja .. alhamdulillah mental terurus lepas praktik benda ni ☺️☺️

sabar nya ibu .. saya juga Surirumah, kadang memang burn .. saya faham perasaan ibu 🤍 semoga ada ganjaran yang setimpal dengan perjuangan kita 🥰

xpe rumah sepah sikit .. xpe byk benda xsempat buat .. fokus makan pakai anak suami dulu .. rumah tuu nanti boleh slowtalk dengan suami minta tlg apa yg patut .. bykkan dengar alunan zikir penenang hati, bagus untuk diri kita sendiri dan juga seisi rumah .. dpt rasa tenang je, insyaAllah semuanya akan baik2 shj 🥰 peluk dari jauh 🫂