5 Các câu trả lời

saya hampir 6tahun pjj ngn suami. then skrg preggy anak no 2 alhmdulillah cuma percaya kt husbnd tu kne tggi. bab over thinking ngn pompuan2 nie x lari tp sbb niat masing² kerja kerana Allah cari rzeki nk bantu ekonomi suami. mybe 2 tahun lg x pjj da sbb ingt anak yg sulung 5tahun nk bg msok sklh so klo dkt ngn ayah dia pape senang.

Tipsnya banyakkan bersabar & jgn buruk sangka. Preggy moms ni dia sensitive. Ada je tak kena. Tp bagi saya pjj dgn suami time pregnant tak mencabar sgt. Time dah bersalin lagi mencabar especially kalau dpt baby high need. Tak stabil emosi & fizikal pun out kalau nk handle sorang. Jadi kita doa yg baik2 sajalah ya

Sy pjh dgn suami.. 1st bby… suami kerja oversea… kdg2 tu sy sedih juga sbb husband jauh apa2 kna bt sndri.. tp 1 je sy fkr, husband kerja utk sy dan bby, so sy kna kuat dan have to everything my own… and selalu berdoa..

Saya pjj dgn husband dan sy kerja travel msa ank 1st.. just enjoy ur journey.. kadang allah maha adil.. bila kita pjj kita kurang alahan.. buatkan kita kuat!.. cumanya letih sikit sbb kerja travel dan tgh sarat..

saya alahan teruk jugak anak frst x teruk mana tp anak yg no 2 smpai skrg alahan. pjj ngn suami hampir 6taun. tp alhmdulillah masa preggy x ngidam yg merepek2 then klo x dpat pon x jd ape.

Vc je sis dgn suami. saya sentiasa fikir positive je dan serah semua pada Allah. Tp percaya pada suami itu penting juga 🙃

Câu hỏi liên quan