8 Các câu trả lời

Sy tnya nurse dia ckp kebanyakan akan hilang ada setengah org tk hilang, masalah nye sy bukan setakat gelab celah2, kulit pom kejap kusam kejap ok, kulit jd gelab 😭, sy cuba scrub hari2 pakai toner daki tk hilang tp try treament putih utk ketiak nampak sikit perubahan, kalau tk stress tengok gelab 😵‍💫

semoga kita semua akan comey2 semula lepas brsalin . huhuhu 🥰

sy pun..ketiak, leher, breast, celah kangkang..hmmm..suami sy asyik sental kan sbb sy xlarat..tapi menyampah sbb xhilang2..firasat sy kuat menyatakan bahawa mmng susah nak hilang lepas bersalin nanti..hahahhaha..dah start usyaaa brg nak beli untuk hilangkan hitam2..

wahhhh bestnyaaa . bru 7haru brsalin alahan tu dh nak hilang😄😄😆 mintak mintak saya sama mcm sis

Samalh sya sis... Smua celah pelipat jadi hitam berdaki geli lk nengok tp hormon. Nty lps bersalin auto comel balik.. Jgn stress2 enjoy je

biasa kena dgn ibu hamil. nti pudar dan akan hilang lepas beranak depends on badan ibu tsebut 🤗

Saya pun tgh alami benda sama. Gosok la mcm mana pun, mmg tak boleh hilang. Lps branak baru ok

sama dngn sy..ketiak hitam..cela kangkang pn hitam..harap² lepas bersalin ok la balik

Sama laaaaa saya hahaha berjerawat belakang badan. Suami dok picitkan seminggu 2x haha

Ye sisss hahaha husband kata belakang badan saya mcm pipi budak sekolah menengah yang berjerawat hahahaha isk buat terokkkk

TapFluencer

Lps bsalin slow2 hilang. Nk cepat nti masa pantang sental saja.