26 Các câu trả lời

saya pon 5 bulan tak nmpk perut..org tak percaya kita pregnant..ada yg bandingkan lg..dia perut besar n sarat sebb dia rendah.saya tinggi mmg tak nmpk sgt perut..yg penting check kt klinik semua normal baby pon baik2 je.sis jgn stress buat tak tau je.mulut org ni memang suka ckp mcm2 malas nk layan..

saya skrng pun dah 5 bulan, perut pun masih tknmpk . as long as kita check up dr ckp bby semua okey itu tkperlu dirisaukan ya sis 🥰 mulut org ni memang, bila tkprgnnt ditnya bila nk prgnnt . bila dah prgnnt perut tknmpk sibuk pulak duk tnya bila nknmpk perut

xpe, ramai geng² baby bump xnmpk, sy due bulan 12 mana nmpk perut mmboyot.. smpai org kata maybe bby boy.. bila scan girl.. sepupu sy pun preggy jugak, due bulan 11, perut mmboyot mcm dh 9bulan.. padahal kitorg beza sebulan je.. jgn risau, paling penting stretch mark xbyk🤭

perut kecik la best. asal bby sihat. sy 6 bulan dh mcm 9 bulan dh. penat bawa. nk jln tak larat. pergi mall pun duduk wheelchair. awk nk stress apa nye perut kecik . rileks. perut besar lagi stress tau. susah tido. solat pun kena duduk. buat apa semua tak kena.

for me , sy prefer lagi orang tak nmpk perut sy. Seboleh nya sy tutup dan pkai baju besar spya tak ketara. Yang penting baby kat dalam dia sihat , tendang2.. Alhamdulillah.. klau nk besar org nmpk pn nti d persoalkn juga. So let it be dear

Saya masa anak sulung mmg tak nampak , anak kedua ni baru 5 bulan pun dah besar mcm 8 bulan , untung lah sbnrnya kalau tk nampak sgt perutnya jadi nanti bila dah bersalin tak byk stretch mark 😀 Lepastu tak rasa kendur sgt .

jgn stress2 mumy abaikan je org nak ckp yg pnting baby sihat dlm perut kite ..saya smpai nak bersalin pun perut nmpk kecik je padahal baby besar je..alhamdulillah skrng dh selamat bersalin berat baby 3.3kg..

Sy 5bulan dah nampak.. Sy tinggi 166..bila masuk mall dah xlarat jalan.. Sampai suami nk belikan wheelchair.. Bila jalan2 jauh sikit sakit celah kangkang.. Kalau mcm ni baik perut kecik. Sy firstbaby

perut 7 bulan bru nampkk 6 bulan kee ..saya 9 bulan perut comel je mcm 6 bulan sbb bdn kcik ank ok jeee ..bdn kcik pon nk dkt berslin sama jee skit pinggang semuaa..abaiakn orng tu

Saya pregnant ank kedua skrg perut pn kecik juga..ank ptma lagi la tak nmpk.. abaikan je apa yg org nk kata..kalau doktor kata bby ok,tak payah risau 😊