9 Các câu trả lời

Saya pulak mase scan, sonographer tu cakap berat baby sepadan dgn usia dia.. time tu sy 25 weeks berat baby dlm 700 gram lebih sikit. Dekat apps pun hampir sama berat baby sy.. Sekarang dah 27 weeks tak tahu lagi brp berat baby yg latest..

tu anggaran je sis, normal ja, saya pun sma buat details scan 25w hri tu berat baby 840gram. Doc cakap normal, seiring ukuruan dia tu ikut minggu. Tak ada la smpai lari bnyak sngt, jnji baby sihat Insyllah🥰

Masa scan 28w berat baby 1.5kg & ukuran besar 1-2w, so dktor akan repeat scan 32w(bln4).. klau besar jgak kna refer pakar

saya pun last week scan baby 25 weeks 6 days doc pakar scan baby dah berat 865 gram. but doc cakap normal ja baby sihat 😂

Haa kan dokte ckp normal je. Tapi jadi takut jgk klau besar sgt baby tu masa bersalin 😂 kita ni dah lah kecik je orgnya

sy masa scan 26w, berat baby 959gram, dr ckap normal je, tp dr penah ckap bby sy mcm tinggi..sbab tu la kot berat sikit

Tu lah. Takut besar sgt je bersalin nnti 😂

Sy 27w3d baby berat 1.1kg.. doc cakap normal.. Sy risau sebab ada gdm.. takut baby besar..

Tu lahh. Tgk apps mcm lain je berat baby tu. Confuse jgk. Tnya dokte pun dokte ckp normal

cmne awk check berat baby dlm kandungan?

Berat badan baby boleh tau bila dr scan. Tiap kali scan blh tnya dr ye berat baby brpa dah. tp berat badan baby dlm scan tu dia + - juga kdg kurang atau lebih berat dari yg kena scan..

saya masa 26 weeks 750g.

VIP Member

saya 26week 900g

Câu hỏi liên quan