9 Các câu trả lời

TapFluencer

Normal sis 🤗. Jangan risau ya 🥰. Sis ni bertanya mungkin nak kan kepastian daripada pengguna lain kat tap ni. Kat sini kita berhak tanya apa saja kan walaupun dah rujuk hospital atau info dari internet. Mungkin juga nak share pengalaman dari ibu-ibu hamil yang lain. Tak salah untuk kita bertanya walaupun dah tau 👍🏻

sy plk 28 mmggu 1.3kg. 😭😭😭. pttlh berat semacam perut ni. dr ckp baby sihat sgt xkecik xbsr sgt.. smpai tnye sy mkn ape. smpai kne repeat air gula sbb brt naik 2kg😭😭

Saya pun scan 28 minggu baby 1.3kg tapi doktor tak cakap apa2. Berat badan memang saya maintainkan sejak pertengahan 2nd trimester sampai hari ni. Kalau berat naik banyak memang saya pun kena repeat minum air gula 😅

samelah. berat baby dah 1.1 kg. sy xnaik berat, turun pun x. Dr kate mkanan sume pegi kt baby, xjdi lemak. smoga kite semua lahirkn baby yg sihat, dan selamat. aminnn

normal sis . dgn sy terlebih pula . baby sy 1.6kg 28week . 32week nnti doktor nak scan lagi sbb tgok pembesaran baby. kalau semakin besar, terpksa induce .

Normal sis, sy 28w1d hampir 1.1kg. Rasa mcm tak percaya. Hehe. Terharu tgok bb makin membesar.

normal ja..tdi sya scan doc ckap berat baby 1.1kg dh 28mnggu 2 hari

normal je, ikut apps ni pun normal.. kenapa tiba2 boleh risau? 🤔

TapFluencer

Normal. Cuma nk tanya kenapa risau ye? Dktr ada cakap apa2 ke?

Normal je sis, sya pun sama baru je check up pg td.

Câu hỏi liên quan