18 Các câu trả lời

Saya doakan ibu2 yg lahir tahun ni diberikan kesihatan yg baik dan dipermudahkan urusan semasa bersalin nnt.. semoga bby n ibu selamat... saya pon due bulan 6 ni (8/6)... doakan saya juga ye... 😊

Saya pon risau juga sbb kadang tendang kuat kadang x jelas.. dh masuk 17minggu takut ada apa² sbb baby kedua dulu pregnant 3bulan dah kuat menendang.. saya due bulan 6 juga 🤭

Sy pun due 21/6... Mula2 risau jgk sbb pernah gugur maklum la kite ni dh biasa lasak... Tpi alhamdulillah kali ni semua ok harap2 ok smpai la baby lahir n membesar...

sama lah saya due awal bulan 6 juga 3/6..skrg ni 20w2d..mmg rasa sgt bby bergerak..semoga dipermudahkan segala urusan kta semua..Aminn

alhamdulillah. sama, saya pun due awal bulan 6. sama2 kita doakan semua sihat dan anak2 kita soleh solehah semuanya, ameen 💜

wah sama..😍.. aaminn ya Mujib🥰🤲 thanks dear singgah...

Alhamdulillah. Saya pun due awal bulan 6 juga. Semoga perjalanan pregnancy kita lancar dan mudah bersalin nanti. 🙂

aaminn Ya Mujib.. thanks singgah dear. salam kenal🥰

Alhamdulillah..due kite sama bln 6,.2-3hri lps raya haji 😄 Semoga dipermudahkn urusan kite semua para mommy

wah, smoga dipermudahkan sis. salam kenal..🥰 sy sblum raya haji due.

Alhamdulillah .. tahniah awak, sy pun due awal bulan 6 .. semogaa kita dipermudahkan bersalin ye . 😊

sy due 2/6..ade tak ibu2 yg sama due dgn sy🥰Semoga dipermudahkan urusan kta nanti.. Aamiinn..

Ikutkan sama due,,tapi gugur 18/11/23,,tapi allah dah ganti yg baru🥰alhamdullilah 🤭

inshaAllah. sama2 kita sis. moga selamat semua baby sihat membesar dpn mata🥰

Câu hỏi liên quan