4 Các câu trả lời

Janganlah stress. Cakapla kat mak mmg betul² tak larat. Kena byk rehat, xboleh paksa diri. X elok utk baby. Mak ni kdg dia xprasan bila bckp tu menyinggung perasaan kita. Biasalah org tua. Tolong setakat termampu sj. Kalau x larat tdo san rehat cukup². Andai kata mak tu seolah tak faham jugak, buat pekak telinga je. Jgn ambik hati sbb badan kita, kita je tau kemampuan stakat mana. Kalau apa² jd kat baby nk salahkan siapa pulak nt kan. Just enjoy the process. Jgn stress² ye.

Saya selamba je sis.. husband ckp Saya kuat tido.. Saya selamba ckp je Saya nak jaga Dua jantung.. tolong paham.. sinis tapi boleh buat dia paham.. haha.. biasa la sis hormon Kita Tak menentu.. Kita buat apa yg mampu.. bila da stabil hormon, Kita ada dapat energi balik.. trust the process..

same la laki sy ckp sy mls.. sbb btul2 x larat nk buat kje..sy kje.. smpai 7mlm cmtu.. balik kje mmg x larat sgt dh.. jd x msk, x cuci pakaian..xkemas umah pun sbb btul2 x larat..kje pun 6hari sminggu..cuti ahad balik kmpg laki.. mne ade mase.

saya just terima je sis kena ckp pemalas oleh suami saya,,mak saya lagi ckp jagan suruh dia,,dia anak emas😅,,,so saya jwb mak bukan anak emas ank malas😅...biar ada sakit kita tabur gula sikit biar tak stress

Câu hỏi liên quan