11 Các câu trả lời

lebih baik refer doktor awak sendiri . sebab tak semua susu sesuai untuk mommy preggy . takut salah minum susu nanti kena kencing manis sangkut nanti . better refer doktor .

Sy minum susu dutch lady kotak. Yang lowfat tak manis sgt. Dari awal pregnant sy minum dah susu tu sesuai dgn sy. Skrg dah nak masuk 7bulan dah. Kdg2 campur dgn kurma 🥰

TapFluencer

Hi. Kena tengok kesesuaian dengan awak. Boleh cuba sample susu yang awak nak. Kalau serasi boleh beli yang 1 pack. Saya pernah try enfamama dan similacmum utk saya serasi

frisomum oke.. atau susu kambing lazz.

mcm sy sngkut gdm...sy mnum susu hl marigold ngn carlla milk y viral kat tiktok to...kdg2 air soya tp xletak gula....

Tanya pendapat doktor sis..sy mnum anmum..mula2 ok..dh msuk 2kotak..yg ke 3 kotak udah tak lalu 🥴😂

Saya minum enfamama sangkut gdm. Dr suggest susu hl flavor original. Low fat and include folic acid.

Dr sarankan 2nd tri 2-3cawan sehari. Saya ambil 2cawan sehari dan pil kalsium sebab selalu cramp.

awak cuba search kt shopee susu skim milk anglomac. kt hospital smsa warded sy dpt susu tu.

Saya minum susu dutch lady je sis , full cream atau yg low fat , sehari sekali atau 2kali .

Saya minum fresh milk je. Sbb kebanyakkan susu ibu ni kandungan gula tinggi

Boleh je awak. Apa apa brand pun. Macam saya suka susu farm fresh yg botol penutup oren tu je

Sy minum susu wildan, hb cantik je sampai bersalin. Untuk gdm pon sesuai

Câu hỏi liên quan