6 Các câu trả lời

maaf bkn niat sy nk wat awk sedih tp sy ank no3 kes mcm nie...kena redha n pasrah..nurse bg tmpoh tue sbb die nk tngok nnti masih keluar darah x klau masih keluar darah n doktor akn scan n kmngkinan janin dah jatuh mcm kes sy mcm nie...

maaf sgt sy ckp 1trimester if bleeding and spotting kmngkinan miscarriage. sy cramp sikit pun dh kena warded dkt sg buloh . dc pakar pesan if bleeding, spotting , cramping mnyucuk trus prgi hospital.

tbh based pengalaman spotting bawah 12w ni common. cuma nya klu berterusan, mmg one of sign fr miscarriage . Just don't put high expectation..klu xde rezeki, terima dgn redha ya.

masa anak sulung hari saya pun spotting..better check di hospital..rht..jgn buat keje berat..alhamdulillah anak sulung saya lahir dengan sihat..

Tq atas komen sis.. dlm bnyk2 komen, komen sis yg sy blh tarik nafas lega… saya pn dh jumpa doctor kat klinik luar, so far baby growth n spotting pn dh slow..

KK tempat sy , 11mggu baru boleh buka buku pink. kecuali kalau b4 this ade misscarriage ke ape . baru boleh buka buku awal .

Hi dear, sy datang KK masa 7weeks, nurse suruh datang 2minggu lgi untuk buka buku pink..

Câu hỏi liên quan