6 Các câu trả lời

Sya tdi bru gi klinik cek bukaan tiba2 Dr ckp baru bkk 1 cm dn lps jln2 mall ptg tu turun drh dn cek alhamdulillah bkk 2cm .. doakn sya guys dn semoga ibu2 yg bkl bersalin pun dipermdhkn bersalin ❤️

Alhamdulillah dah slmt bersalin

Sy dh 38w harini, baby masih sronok main dlm perut. Tp tanda2 awl smua dh ada. Lendir koko, berat badan menurun, sakit badan masa tido, bengkak kaki, overall mcm tu la. Tggu leaking @ sakit contraction jela😇

Sama la, sabar menanti bila anak nk keluar. Syiok duduk dalam perut

Alhamdulillah, 24/2/2024 saya selamat bersalin secara normal. Baby tak sabar nak keluar agaknya pandai betul pilih tarikh😂 Due date 8/3/2024. Semoga urusan semua mommy dipermudahkan, amin

sy due 9/3.. anak lahir 23/02.. tpkir jga 24hb cntik 🤣 tp baby nk kluar awal 🤣

saya 38 weeks tk besalin lg tp by 29/2 kena serah diri sbb pilih induce labour on 39 weeks . goodluck gais ❤️🥰🏃🏻‍♀️

saya due 7/3 huhu . tp sbb doc offer nak cara bersalin mcm mana , induce , or tggu ketuban pech secara natural . induce by 39 minggu tu ngam2 29/2 date dia . so kena under hospital tgk bukaan cm on tht day .

Due 9/3 dh bsalin 19/2 🫢 air ketuban pecah gushing non stop dari rumah sampai hospital. Lepas 7 jam baru baby kluar 👶🏻

Alhamdulillah sy baru melahirkan semalam. 37w 1d CSec.

Plan nak normal je, induce. BP X cantik lately. & baby besar. doc suggest induce b4 baby cecah 3.5kg. tp lps induce bukaan dah 4cm unfortunately kepala baby xdpt engaged sbb sy ni kecik 😅 tpaksa ceaser. Ceaser skali buang cyst. doc jumpa cyst scara xsngaja. ada hikmah kat situ.