22 Các câu trả lời

sabar dan yakin dngn rezki yg di berikan sis..org lain ada lgi lebih lama dri sis,kuatkan smgt yaa..Allah nak bagi pada waktu yg tepat skli untuk awak dan suami..nk usaha ada baby ne jgn rushing sgt fikir tiap2 buln cek,sya pun dlu pernah lalui mcm sis sya 7thn baru ada rezki..yg pntg kena jaga makan dan emosi sis,kdg stress pn salah satu punca bkin kita susa nak lekat..

Semoga puan bertabah..rezeki akan tiba apabila waktunya sesuai...saya dan suami pun menunggu hampir 3 tahun untuk ada rezeki anak, skrg kandungan dah 8 bulan...sebelum tu,juga menerima cakap2 yang cukup memedihkan tp kami sabar ja...harap puan jg sabar dan kuat..Jika Tuhan Bekenan,kamu pasti akan mempunyai anak kelak🙏🙏😇😇

first, elakkn bkumpul ramai2 utk elakkn hati terluka.. mcm tu la sye buat dlu.. anak nie rezeki.. klu Allah kte blum masanya.. Jd blum lg.. Just njoy ur marriage life.. ada anak tu mahal harga nya.. Aggp la Allah bg masa & ruang utk sis suami istri kumpul duit stabilkn kwangan & eratkn hubungan suami istri..

sy melaluinya sis. pernah sekali hadap org yg menyibuk hal kita sebab blm ada anak, depan² dia sy cakap "malas nak hadap manusia yg mengalahkan Tuhan. sedangkan rezeki anak ni ditangan Tuhan". terus org tu diam. tepat sasaran kot😂

allah akan bagi tepat pada masa nya. dan allah tak kn uji kita diluar kemampuan kita. buat masa sekarang kalau perlu elak utk berkumpul dgn family. elakkan. atleast sekurang2 nya awak tak stress.

Sy pun khwin 4 tahun lbh jgk xde ank mse tu.. Ni lain pulak bpk mrtua sy ckp sy xde ank dlm hti mmg sdih.. Ble nk berpisah dgn suami tbe2 Pregnant 😁skrg ank dh 2 bln lbh nk msuk 3 bln dh

sabar. awak kuat orangnya. abg ngah saya ttc 13tahun.. tahun ke 14 dia dpt baby boy.. sekarang baby boy tu da darjah 1 hehehe buat pekak je dengan sekeliling yg negative..

Apa awak rasa tak salah..saya doakan awk dapat zuriat aamiinn yaa mujib. Saya pun dh kahwin stahun 8bulan baru lekat

sabar...insyaallah smpai masa ada rezeki utk awak ada anak.. teruskan usaha dan doa jgn lupa ye..semangat ye

Jgn sesekali tak yakin dgn rezeki Allah. Istighfar. Taku lebih padah nanti

Câu hỏi liên quan