11 Các câu trả lời

Saya kena seluk kelmarin sebab keputihan dgn perut mengeras, kena seluk tapi 1cm dr kata body show sebab lepas kena seluk teruk berdarah bawah saya 😭 dia kata proses rahim nk matang sebab kita dah usik, kena tunggu turun tanda mcm leaking ketuban atau sakit contraction baru saya dtg PAC. Tapi saya rasa better awak pergi lah, biar dr check bukaan berapa. Rasanya memang tk lama dah tu. Saya due date 5.12 semoga urusan kita dipermudahkan 🤲🏻

saya due 6.12..dah bersalin 18.11..17.11 630am ada tanda mcm ni tapi xde sakit contraction..esoknya tgh awal pagi time baru ada rasa sakit sikit2..darah lendir makin byk keluar..jam 3pm baru gerak ke hospital..dr check.dah buka 4cm..8pm dah buka 8cm dr pecahkan air ketuban..10.10pm bersalin.

bnyakkan senaman ibu hamil,contoh jalan itikk,kerap berjalan,sebab kepala baby dah di bawah,tunggu masuk laluan saja,kalau kerap mengerass tuh tandaa tklama awak akan bersalin

sama due 7/12 tapi sebab sy czer,dah set date 23/11 ni admit. pun setakat ni xda tanda2 mcm ni. xpernah lagi ada pengalaman mcm ni cz 1st pregnancy pun czer juga

kena p pac sbb awak 37 minggu,boleh beranak dah tuh,semoga di permudahkan segala urusan awak🤲🏻❤️

saya due 8/12 , tapi masih blom ada tanda2 lagi 🥹 semoga dipermudahkan urusan awak 🤲🏻

due kita sma sis tapi xda tanda lagi hanya sakit²mcm nak tggu period dtg☺️

Biasa mana2 hospital, nurse/ dr dah pesan. Ada bleeding je mesti terus ke PAC. Sis nak tunggu apa? 😅

Saya due 6/12.. tapi blm ada tanda apa2 lgi😄 tapi tiap mlm tak dapt tidr sebb takut😩

Sama dgn sy juga . Tnde pn blum lg 🥲

due kite sama laa 7/12 ,tapi sya blm ada tanda apa2 lgi ,smoge urusan awk dipermudahkan ,

Saya due 12/12 kejap2 mengeras tapi nak beranak time tarikh tu sbb cantik date tu 😅

direk pac sis.. waa bby tunjuk tanda keluar sda tu.. hehe