6 Các câu trả lời

Abaikan jer sis. Yang mengandung bawa perut bukan mil. Saya serumah dengan mil. Saya kadang tak larat memasak, kadang siang baru dapat tidur nyenyak. Mil saya cakap jangan tidur siang nanti baby malas. Saya buat pekak jer. Nasib baik suami memahami. Lagi baby 23w baru nak membesar. Badan pun baru nak sesuaikan diri dengan bawa perut. Its okay sis. Ikut nasihat doktor jer.

abaikan je saranan yg xkena dgn situasi awk. sbb org hnya mmpu berkata2. not even your mil, org lain pun boleh berkata2 yg xsesuai utk awk. tp percayalah mil awk syg awk. dia nk awk boleh bersalin normal. mudah bersalin. jgn sedih2 k! note: sy dah czer 2x. sy tahu sakit dan sshnye mcm mne.

Abaikan je sis. Badan you, you tahu tahap you sampai mana. Bukannya you tak bergerak langsung, ada juga kan naik turun tangga. So abaikan, org zaman dulu ni semua nak kena ikut cara dorang. As long as suami tahu keadaan you and dia backup should be okay. Jgn stress stress 🤗

nonsense tauu.. kawan2 saya ramai yg aktif bergerak baby mereka lahir besar and gebu.. kadang bergantung pada genetic juga.. badan awak, awak je yg tau boleh tahan nak bergerak banyak ke tak.. low bp lg bahaya nak gerak banyak2 ni.. jaga diri siss

Tinggal serumah ke? Kalau ya, memang susah sikit. Cuba abaikan dan takyah respond pun. Kalau respond boleh bergaduh.

Abaikan je. Yang penting dapat support daripada suami. Suami yang kena backup awak.