9 Các câu trả lời

berapa hari lg nk period awak. sy pernah je utk 2nd baby. test before period. sy boleh nak test tu sbb susu bdn drop teruk dr amount biasa sy dpt. mmg naik double line. kemudian sehari selepas period sy test lg mmg naik double line juga. kemudian sy double confirm dgn digital CB. skrg baby dh masok 4m awak☺️

sy test semula sehari selepas delay. guna upt strip. dan dlm 2@3hari selepas tu sy guna digital CB pula utk test

saya pun pakai upt mcm awak haha beli kt shoppe je, saya lagi 7hari date period tergerak hati nak check upt. Alhamdulillah rezeki saya now dah 9w dah ada janin+degupan jantung . but kalau awak nak kepastian tunggu sampai delay period ye sebab takut juga hormon period pun boleh jadi upt positif .

TapFluencer

Saya 7 hari sblum due period dah jumpa faint line positive,. Teruskan test je sis smpai terang dua2 line. Nnt dah 6-7w boleh scan

harini saya buat lagi line makin terang. due period esok boleh ke utk buat scan terus ? atau kena tggu date late period jgk?

Saya pun dapat Upt positf seminggu sebelum due period. Alhamdulilah sekrang dah 14week

Sis dah repeat test UPT ke? Boleh guna brand dip & tell atau clearblue

belum repeat lgi . okay nanti sy beli terima kasih yee

Selalunya buat masa air kencing pertama waktu bangun pagi.

NK pinjam mata. Mommies namapak apa ??

guna brand dip n tell

TapFluencer

Sy 4hari sebelum due period

simptom apa sis skrg?