13 Các câu trả lời

saya minum yg coklat memang rasa kurang manis. rasa dia sedap-sedap boleh diterima tekak. kalau enfamama terlalu manis & berlemak. cepat muak. boleh nampak tepung susu tu banyak gula. nak tak nak saya terpaksa habis 1 tin juga sebab harganya mahal sayang kalau tak habiskan.

ikut tekak jugak kot sis. saya kalau coklat mmg tk gemar. tapi susu ni mmg fav

Susu ni taksemua orang serasi , tapi saya dari first prgnnt amal susu ni . alhamdulillah doktor kata bby dalam kandungan membesar dgn usia 23minggu ni normal berat ,ukur tulang kaki semua tu normal .

betul ! saya anak first semua alhmdulillah normal dan berat baby cuma 2.7kg je. skrng tgh prgnnt anak no 2, still amalkn susu ni

masa mula2 Peggy umur 23 tahun mmg amalkan susu ni.. masuk umur 29 Peggy anak no 3 stop..sebab fyi KANDUNGAN gula dlm susu ni tinggi... n x sesuai ngan diabetic mummy

ramai juga kata kandungan gula tinggi, tapi alhmdulillah x sangkut gula lagi .. hehe..tgh prgnnt ank no 2

manis sngt x sis...sy pertama kali minum...sakit perut memulas²...terus. bimbang x minum dh..sbb ad yg kata susu ni manis boleh naikkan kandungan gula dlm badan

bagi saya tk manis, tapi not sure lah , sebb ada stgh org kata manis. so far saya mmg amlkn susu ni, dr pun suggest okay.

Sy pun minum ni. X manis sgt pun. Coklat sy xdpt masuk tekak. Tp bru 12 weeks. Xtau lagi kesan dia mcm mana.

tapi dr x bg sy amik katanya x bgus sebab gula buat badan sy naik dipam2 😅

ada setengah dr suggest juga

saya tak boleh telan susu putih dari kecik.. ada ke susu yg sesuai utk saya?

saya minum ni cirit birit jadinya.. mgkin tak sesuai dgn sy

mungkin tak sesuai, sebab tak semua susu boleh kita terima.

doktor ckp mnis susu ni..nt baby jd besar..sbb dia ada gula

tula tuuu

berat bdn naik brp kg dah ya sis... naik byk tak?

tak naik byk pun sis. maybe saya ada alahan dari awal sampai akhir mengandung kot