40 Các câu trả lời

sy 21/5.. Tp rsnye kene awal 2mingu sb GdM mkn ubt. pas 2 skrg ni tb2 tekanan darah plak naik. doakn la smoga cukup bln.

saya geng bulan 5 jugak! 6/5. tapi rasa mcm beranak awal. beranak 28/4 dah sama birthday dgn anak 😍 saya second baby

hehehe itulah. makin kerap mengeras. kasi mak makan rendang dulu diknon 🤣

Sy due 30/5. Anak first. Sama bulan dengan bapaknya pulak 😂. Harap tak share tarikh sama laaaa. Huhuhuhuhuhu

Sy hujung bulan 5 nevess rasa.. semoga semua mommy2 kat sini selamat dipermudahkan bersalin semuanya yaaa

VIP Member

sy Due 1/5 .. first baby ..semoga mommy² smue kuat dan dipermudahkn urusan bersalin ya

sama la tarikh kita sis 1/5🤭🤭..sy pon ank first jgk..moga2 semua nya baik2 je dan dipermudahkan segala urusan kita semua🥰

sy due 16/5. Sekarang buasir la pulak. Risau betul nak bersalin nanti. Berat pun sampai turun.

saya due 9/5 tpi dh admit ward sbb baby kecik😌Mohon doakan sye yea ibu2 semua , 4mlm dh dlm wad

sy baby kecik jgk..preg 34w tp besar baby 31w..tp doc kata normal sbb ank first dan sy pon kecik je org nya..tiap kali scan pon baby masih berkembang elok..ape pon moga dipermudahkan segala urusan kita semua 🥰

Sy due bln 5..tp baby x membesar, dah week 33🥲 mungkin kena bedah kalau baby msh x mbesar😭

sy due 2.6 tapi doa banyak² keluar 16.5 😆 mana tahu ada rezeki boleh kongsi tarikh birthday 🤭

sama birthday kitaaaa hari guru 😂 tapi baby due 11.5 hehehhe

Saya due 18/5… anak first . Semoga semua mommy dlm ni dipermudahkan urusan bersalin.

Câu hỏi liên quan