20 Các câu trả lời

Saya 25/6, dri 36+ dah pujuk baby keluar, tapi tu la, smpai skrg esk 39w tak de tanda lagi, kdg pikir jugak, nnti smpai masa baby nk kluar dia kluar jugakk. Hehe, Misi sya smpai kata bila la dia nk kluar, sbb sya skrg mmg monitor BP selang sehari, selang sehari mmg jumpa muka saya je. haha. Smpai kdg nurse kata, awak makan la puas2 dlu, nnti dh kluar kena pantang. hehe, so mmg redha apa je, kalau kena paksa pun,

Sy due 21/6.. skrg 39w3d.. sama jgak anak kedua.. tp bby taknak keluar lg.. tp takpa ibunya sabor menunggu walaupun debar2 tak sabar nak jumpa bby..🤣 Tips suruh jalan byk, bersama suami, senaman ke apa ke semua dah buat tp tak menjadi.. so menunggu aje lah

Sme lh dgn sy ank sulung 38week 5day dh kluar tpi yg kedua ni msih seronok berjoget dlm perut🤭pujuk jgk hri hri mntk kluar sbelum due date tpi xpe lh sbr dn terus menunggu🤭☺️

due saya 27hb tapi kena serah diri 26hb. anak pertama. baby masih selesa duduk dalam perut. puas pujuk suruh keluar tapi diaa malu² laaa kot😂 semoga dipermudahkan segala urusan kita semuaa. aaminn 🤲🥰 sekarang dh 39w1d

due saya 22hb 6... still xde tanda lagi.. 😅risau semua ada.. da start cuti juga ni.. xsabar nk jumpa baby.. tp baby masih selesa dlm perut.. 😁 semoga dipermudahkan segala urusan kite semua.. aamiin.. 🤲

Sama due kita sis..baby selesa sgt dlm perut mommy ni..sy 21 ni kena serah diri..gdm dc..xboleh overdue😄

Sy due 27/6 tapi sudah bersalin 12/6 Alhamdulillah.. mula2 sy pun rasa x sabar nak jumpa baby tapi bila dh contraction tu sy rasa takut pula.. hehehe sy doakan puan selamat bersalin ya.. aminn ya rabbal..

saya due 28/6 ni..masih x da tanda² lg baby nak kuar....masih aktif dan selesa dalam perut.anak pertama..x sabar sbnrnya nk jumpa baby..

saya 19.6 baby masih tak ada tanda nak keluar ingat dah nak cuti esok tapi baby tk keluar lagi kerja lgi penat dah jwp org tanya2 hari2

sy due 21/6 skrg 39w3d. masih blm turun tnda . smga urusan kita smua d lncarkan . bby dn mamy selamat Aamin🤲☺️

24/6 x sabar nk jumpa baby x ada tanda2 lagi selalu baca kt sini ambik semagat dari kwn2 yg bersalin awal 🥰

alhamdulillah best dgr

Saya due 22/6 .. Alhamdulillah selamat bersalin 11/6 haritu 🥰 semoga dipermudahkan urusan bersalin Sis