6 Các câu trả lời

sy penah guna dip n tell ni .. test sehari sebelum period naik double line mcm tu and terus test guna clear blue digital naik pregnant 1-2 . pstu selang 2 hari turun darah mcm period .. pegi klinik scan and buat upt test resultnya -ve .. doc ckp tk mengandung pun rahim pun tk menebal .. doc ckp mungkin masa sy test tu hormon period tngh tinggi sbb tu boleh detect double line .. kalau sis nk kepastian pegi buat Bhcg dkt klinik

better awak pergi refer doctor. before ni macamtu juga, rupanya chemical pregnancy. doktor saran makan ubat kuat rahim waktu awal bleeding tu. lepas dua minggu, scan balik memang kantung dah kosong.

ya betul saya disahkan pregnant dan keguguran di hkl . rahim saya lemah masatu sebab tengah demam panas. kebetulan lepas sehari keguguran, esok tu positive covid hmmm takda rezeki.

saya pergi.hkl pon urine still positive, dan disahkan keguguran. saya lewat period 9hari tapi sebab saya makan pil perancang sebab itu hari ke 9 lewat period baru saya check.

pergi klinik j sis.. Sebb say dlu pernh juga upt double line pas tu period keluar darah ketul.. say pergi kk doc scan, doc cakap gugur...

tq ya sis saya dah pergi emergency terus atas nasihat orang ramai. dan memang saya pregnant check upt berkali di hospital memang pregnant dan sah keguguran. esok tu saya positive covid pula

Pergi emergency terus sis 🙏🏻

Alhamdulillah dah pergi sis. confirm pregnant dan saya keguguran

better check sis at klinik

itulah apa2 lepasni baik direct hospital sebab saya pergi dalam 4 klinik sebab taklarat nak menunggu di hospital smeuanya reject saya suruh pergi hospital