7 Các câu trả lời

nurse kata ada yg ambil masa seminggu baru susu keluar.kadang boleh jadi 2minggu..Kene rajin urut untuk rangsang susu..saya anak Kene tahan kat nicu pon x hisap susu sbb saya balik.skang dah seminggu susu baru keluar..

alhamdulillah dh okay dh. btw tq ya ❤️

baby ada hisap tak sis.. ada try bg dia hisap? ke sis tahu xde susu sbb picit2 n xkluar? kdang kena bg dia hisap dlu bru ada ransangan utk pengeluaran susu tuu.. klau xde juga terpaksa ikhtiar fm la sis ..

allahu sabar ye sis .. mmg ada ibu2 yg mmg xde lgsg susu badan lepas bersalin .. byk2 sabar ye .. sy doa yg baik2 je utk sis dgn baby 😞🤲

Boleh try horlick kosong awak. Saya dari 37w + minum horlick. Ibu pula time mandi boleh try tekan breast dari atas sampai ke hujung bagi ada rangsangan

ok awak tq ya ❤️

sy mula2 susu sikit je keluar sy mkn lobak putih,air Horlicks tmbh milk booster jenama mamom tu alhamdulillah susu terlebih bnyk plk skrg hri ke 7 bby

nnti try cara ni jugak. semalam susu saya dh mula keluar alhamdulillah saya berurut & bertungku

try berurut. sy pon takda susu walau setitik lepas berurut ada laa keluar jugak walau tak banyak sangat

dh berurut. setitik dua tu baby tak puas dihisapnya sampai luka 🥹

Rajin makan kurma. Try urut. Pam & bg je anak hisap walau takde susu. Nanti lama2 keluar la

alhamdulillah dh okay. tq ya ❤️

boleh try susu formula...

Câu hỏi liên quan