6 Các câu trả lời

Saya baru lepas berpantang hritu ad ketulan daging di vagina jugaa.. kecik ja.. bila kencing rasa skit sikit .. bila duduk rasa xselesa.. jahitan semua dah okay.. saya biarkan saja baik sendiri.. alhamdulillah sekarang dh okay.. skrng hari yg ke-83.. kalau sis rasa teruk sgt .. n trllu sakit , pergilah hospital ya.. untuk buang.. tpi yg saya tau .. kalau nk cepat elok , prgi hosp buang kan je.. pastu kena jahit sikit.. kalau boleh tnggu .. tahan jelaa.. mcm saya.. heheheh .. sekian share pengalaman

Saya cakap je ni tauu, rahim awak terkeluar ke ? Bak kata orang peranakkan jatuh tu. Tapi saya tak sure lah, saya tengok kat tiktok ada doc tu cakap kalau kat faraj kita keluar something tu peranakkan jatuh

tapikan saya tak pernah bersalin lagi tau, kandungan baru 7 bulan. Harini perasan time nak cuci macam ada ketulan kecil dekat lubang vagina 🥹😭 risaunya. Nak pergi klinik rasa malu dr check

ketulan tu mcm mana .. nmpk ke .?. sy pn mcm awk jgk tp x sakit pn.. sy tgok pakai cermin.. sy sendiri x pasti ap.. x cek doktor lg..

saye pun sama ada. saye pun risau juga. and vagina nampak terbuka gitu. risau juga 😰

Saya pon sama..anK sya dah masuk 8bulan and benda tu still msi ada

lebih baik cek

Câu hỏi liên quan