4 Các câu trả lời

sama sis sy due date 10/9 xde tanda bersalin apa2 serah dri hari tu jg masuk wad..induce masuk ubat kt bwh esoknya dah buka 3cm tggu lg sehari buka naik 4 cm..hari ke2 .hari ke 3 dekat wad trus masuk labour room induce drip dan pecahkan air ketuban skali..sekjap je trus naik 10 cm tpi sakitnya allah je ya tahu alhamdullilah dah selamat bersalin.

pada sy induce ubat x sakit sngt..klu induce drip tu sakit..belon x pernah lg x tau mcm mana😅

sama due dgn saya sis 14/9 anak kedua jgk...saya dh dpt surat serah diri 20/9 nie untuk pakse brnak if minggu belum bersalin jgk..skrg tnda hanya perut mengeras dan memulas je .tapi x sakit kuat pon...

semoge selamat bersalin sis...saya nie risau tunggu mase nk bersalin takut serah diri kena induce saya x de pengalaman beranak pakse nie ..takuttt.....

tak juga. dktr tgk keadaan kndungan dlu, psg CTG tgk ada contraction or tak. baru induce. lps induce tgk pd progress..klu slow tmbh induce lg. gitu la.

ouh,mcm tu..tQ sis infonya🤭

sis dh bersalin ke? sis x kena tambah hari ke? sy due besok 15/9 belum ada tanda bersalin.. esok ade checkup x tau la dr kata apa

ouh yeke dh ade bukaan sis x de rasa apa ke sblum serah diri tu? btw semoga dipermudhkan sis doakan sy juga ya