10 Các câu trả lời

Saya pun mcmtu sakit sgt dkt tulang pelvis nak tidur pusing badan tu ya Allah susah sgt. Tapi semalam sy try bersama. Sebelum try tu saya try bukak kaki dulu okay tak. Okay je baru teruskan. Tapi suruh suami cpt2 buang and jgn tindih perut😂 so xda la menikmati sgt cuma bleh la lepas gian tu hahahahaha. Nak buat position lain semalam sy skrg dh sarat ni lmbat basah jdi nya position mcm biasa jela. Tpi buat cpt cpt🤣

sy pon sis last 4 buln bersama.. suami tak brani dulu😅.. slalu sy tnya dia okay ke tak.. dia jwb okay demi kandungn🤣.. skrg 31weeks sy ckp kat dia nnti nk bersama bila masuk 37weeks .. dgr org ckp utk cepatkn bersalin ..bwak suami bersama 37 ke atas tu 🤣🤣 ..suami pun jawab nk begerak pun susah.. macm mana nk bersama😅😅on top okay kot.. pastu dgn cara mengiring ke, dia kat blakng..

better bersama selalu sis... sakit tu letak support bantal/selimut.. ada byk safe position sex utk prgnant women.. Saya lama xbersama.. tkt.. sakitlah bagai.. Skg ada 2 mggu je doc bg date.. 😭😭😭 Mcm2 iktiar.. segala petua org kita, matsalleh sy cuba.. bukaan 0 cm sis. Contraction tu penting. Sy xrasa... sy dh start stress, xselera mkn... sbb trauma induce.

sendal bantal Kiri kanan sis..baring mengiring ikut keselesaan..try angkat kaki letak atas bahu suami tuh..x selesa try sebelah lg..tp biasa ngiring ni dinding vagina kte tuh ngilu sikit..tp try2 lah gerak sikit2 kadang posisi suami pon boleh buat sakit..hehe

mse prgnt ade rse nye bru 2 kli brsama...last brsama mse kndungn 5 bulan..tu pon suami xnk sbb die tkot tgok prut dh besar..tkot baby xselesa hahahaha...skng dh 8 bulan...nsib suami sngt2 memahami..dua2 kurng nafsu 😆

cari posisi yg sesuai sis, mcm women on top selesa sikit sbb perut x terganggu,, kalau di bawah perut and bahagian ari sakit sikit bagi saya laa 🥹

sy pun mcm sis tp suami cakap xpayah tuka tuka posisi, stay je mcmtu sampai hbs kalau selesa . nsb lah dia fahamm

Xpasti, sy last bersama masa preggy 16w.. Pastu bleeding. Terus suami takut 😂 skang dah 36 week.

sy nsb suami fham..nk bring telentang pun semput CM x ckup nafas 🤣🤣🤣adoii lama kena puasa

cari position yg sesuai dan selesa je sis. 🥹