6 Các câu trả lời

Alhamdulillah syukur. Saya selamat bersalin 8 bulan yang lepas, pada 07/07/2023. Lupa nak update dekat sini. Hehehe. Lepas bersalin, saya tumpah darah. Elective Czer, tapi baby kena tarik keluar dengan forceps sebab dia melekat dalam rahim saya. Masa czer baru doctor nampak, saya ada endo stage 4. Maybe sebab tu jugak jadi tumpah darah lepas 2 jam czer sampai saya dimasukkan dalam HDU (Unit Separa Kritikal).

Saya beli dari Baby Snuggler. Instagram @babysnuggler Tapi nampak macam diorang dah tak active. Tak tau la. Try lah contact. Memang elok, sampai sekarang anak saya pakai lagi. Dah nak setahun umur anak saya.

I pun elective czer jgk. Due 19/7.. hari ni dah warded esok czer. 37 week 6 days now. Tak rasa takut or nervous.. a bit excited insyaallah esok boleh jumpa baby🥰 semoga sis selamat bersalin

Wahhhh. Bestnyaaaaaa. Semoga dipermudah urusan bersalin awak tau. Saya pulak tak boleh hilang nervous ni. Hehe.

semoga semuanya selamat dan dipermudahkan segala urusan sis ya. tak sabar nak bau baby. 👶

Okkkkk 🤗

InsyaAllah semoga dipermudahkan urusan sis. Sihat ibu dan baby

Thank you sis ☺️

Moga Allah permudahkan urusan sis 🌹

semoga baik2 saja sepanjang proses