6 Các câu trả lời

Hai sis, saya alami benda yg sama which is sakit dekat bahagian pergelangan tangan almost 3 weeks. So masa appoitment kk i bgtahu dekat nurse and jumpa dr. Dr ada bgtahu sakit dekat pergelangan tangan tu normal and ada certain mom yg akan alami benda ni. Then dr refer kan saya ke Unit Terapi Cara Kerja di kk. Better next appointment sis inform dekat dr ye

Baik sis 🥺🥺 saya ingat sbb ubat ke sbb kencing manis saya ke. Risau jugak tak hilang lepas bersalin sbb rasa nak pegang barang pon sakit. Tq sangat2 tauuu sis share n membantu🙏🏻 esok jumpa dr saya bgtau terus

saya kena mommy wrist tu tri 2 masuk tri 3 beransur hilang, mybe lain org lain pengalaman kot. sikit lagi minta operate sbb sakit sgt lps bangun tidur alih2 sy abaikan then masuk tri 3 hilang tpi adalah sisa sakit tu masih. 😅😅

Ye2 saya ingat pon sbb terseliuh masa tido jugak tapi pelik tangan sebelah pon jadi benda sama n rasa sakit kat tempat yg sama. Saya start masuk 3rd trimester. Tu yg ingat sbb kesan makan ubat. Sampai takut nak makan ubat tapi sakit makin teruk. Takut nak ckp dgn dr tapi bila tengok kat sini reply ramai yg macam saya, saya nak ckp dgn dr lah nanti hahah. Tq tau sis share dgn saya sangat2 membantu dn hilangkan takut saya 🙏🏻😭

sy kena time pregnant 4bulan sampai 7bulan . org panggil sintom pregnant. nama dia carpal tunnel . nnti bgitahu doc . nnti doc buat surat untuk refer fisio . biasa lepas bersalin akan baik mcm biasa .

Owhh yekee.. baik2 terima kasihhh sis membantu. Harap2 boleh baik lepas bersalin. Tq tau sis!!

Sy aritu mase preggy 7bln rase sakit same mcm sis..Tu namanya mommy wrist. Lpas bersalin akn beransur hilang ..Mcm sy lpas bby usia sbln sakit kt pergelangan tgn tu dh hilang

Alhamdulillah.. baru saya tahu ada simptom tu sis masa preggy. Saya jadi risau n takut nak ckp dgn dr. Tq tau sis share dan bantu saya 🙏🏻🙏🏻🥺

kalau sakit bykkn rehat . jgn selalu buat keje berat . bykkn minum Susu . kurangkan manis . semoga mommy and bby sihat2 sellu

Insha’allah tq sis 🥺

maybe kesan ubat

Itulah nak tanya jumpa dr seminggu lagi app tapi rasa tangan bengkak2 nak genggam pon tak boleh mcm pelik pulak makin hari makin teruk.. harap semuanyee ok

Câu hỏi liên quan