9 Các câu trả lời

Yess boleh berubah.. sy awal2 scan 5 weeks 24/2/25.. second scan masa 8 weeks dia ukur baby due date jd 26/2/25 beza 2 hari je katanya so boleh ikut 24/2/25 tu.. masa scan kk 13 weeks dia kata due 27/2/25..

Saya pun masa scan 6 weeks pun due date beza 4 hari dari kiraan first day period. Tapi haritu masa scan 14 weeks makin accurate. Beza sehari je. So better stick to first day of last month period

ye mmg boleh berubah2 tu sis, normal je. sebenarnya takde beza pun tu 4 hari je. sama ada bersalin awal/lambat je tu. saya anak sulung dulu pun berubah2 jugak ikut scan semasa baby

normal sis, saya ikut period date EDD 18/2. tp kalau ikut scan doktor 19/2. jd just beza sehari je. tengoklah nanti baby nak keluar ikut tarikh mana yg dia suka😂😂

sy sptutnya due 2/3 tp bile dktr scan jd awal pulakkk 20/2...3 kali scan utk dpt kn due bsalin...last scan dpt 22/2..tp dktr amk tarikh y first scan ..20/2 tu..

saya mcm tu jugak klo ikutkan tarikh due date dpt 13/2/2025 tp bila scan doc bgi tarikh awal 6/2/2025 sbbkan saiz baby besar..

saiz baby ni yg buat trtanya²..sbb 3rd baby..b4 ni xjdi cmni..bila doct ckp "saya dpt tarikh lain"..mknanya kena ready mybe baby besar jugak kot..semoga dipermudahkan urusan bersalin kita..terima kasih reply..😊

Tarikh due date kita sama sis 28/2/25 🤭 lepastu scan baru ni doktor tukar due date 16/2/25 lagi awal pula. Lagi deborrr ek 😆

saya dari edd 3/2 terus jadi 1/2 huhuhu

ye blh

Câu hỏi liên quan