9 Các câu trả lời

Sis dah berapa lama kahwin? Pertama sekali kena tenang dan sentiasa positive. Sentiasa banyakkan doa pada Allah agar beri zuriat pada tiba masanya. Amalkan pemakanan yang sihat, banyakkan rehat dan jangan stress. Suami pun sama. Kalau boleh cuba puasa sunat. Banyakkan minum jus delima, makan kurma/madu. Boleh try madu wawa zainal jual. Dan makan folic acid setiap hari 1x. Bersama suami jangan stress ya, enjoy je. Apa2 pun keputusan, sentiasa positive tau. Saya doakan sis dapat zuriat dan juga banyakkan bersabar ya. InshaaAllah Allah dengar doa kita 🥰

insyaallah ada rezeki Pn nnti bykkn berdoa dan bersedekah selain tu suami isteri msti sllu happy & bkn fokus utk dpt anak semata², mksdnya l3pas bersmaa kurngkn berfikir samada berjaya @ x, buat dgn happy tnpa letak aim pas tu ada jgk trbaca klw nak telur ppuan tu aktif sblm masa subur amal makan buah kiwi dan x silap ada satu lgi buah tu..x ingt dh insyaallah dgn izin allah pn...

Sis. Cuba tgk dlm ytube. Alhmdulillah. Sy mngndung asbab limau nipis. Sis blh tulis hamil melalui jeruk nipis mbk yul . ni petua org indo. Dh beribu feedback.. blh cuba tgk dulu tau

terima kasih nur indah

pergi jumpa doktor, minta nasihat doktor. kita tak tahu apa yang berlaku dalam badan kita. so buat pemeriksaan detail dengan doktor.

Klu dh lebih 1 tahun tp masih xlekat, Jumpa pakar gynae, detect problem dlu baru ikhtiar.

Dah check sperm lelaki?

dah cuba cari waktu subur menggunakan opk ?

boleh saya tahu macamana

puan boleh cuba cari waktu subur menggunakan opk/lh strip kat shopee banyak jual puan.. murah ja. beli banyak banyak takpe.. dengan cara ni mudah untuk tahu bila kita subur.. puan boleh mula test opk start habis je period cntoh kalau puan punya priod 5 hari maka hari ke 6 atau hari ke 7 puan dah boleh test opk tu sehingga jumpa double line yg sama terang.. itu bermakna sis subur.. dan boleh bersama pada waktu itu.. saya pun cari waktu subur guna kaedah ni.. sy bersama sekali sahaja pada waktu subur ni dan alhamdulillah berjaya hamil.. cara nak guna opk ni puan boleh try google.. inshaallah banyak membantu.. semoga ada rezeki puan.. sy doakan 🤲🏻💐☺️

terima kasih🥰

insyallah amin