10 Các câu trả lời

eh week kita sama..sy ada bukaan 1cm perut mengeras je..tanda lain takde..lambat plak anak kedua ni. anak 1st dulu 38w 2d dah lahir kena induce tapi before tu masuk hospital 37w 4d sbb cirit birit dgn muntah. induce sbb takde bukaan tapi ada contraction anak first. anak 2nd ni tak tahu lah kita nak cpt² sbb dah tak larat bawa perut, semput sgt. huhuhu

sy pun 2nd sis.. yg 1st dlu emergncy czer sbb sy dmm panas.. baby prem.. jd ni kira 1stme juga laa pengalaman nak tggu baby lahir dgn tanda.. hrp dipermudahkan nanti..

kenapa eh banyak pulak saya baca baby lambat keluar akhir2 pregnant saya ni. hahah sbb selalunya sebelum ni baca mommies akan 1/2 minggu awal bersalin. saya pun 37w1d setiap hari tunggu bila nak keluar tanda bersalin. dah tak larat sangat2. semoga kita dipermudahkan urusan

baby july punya penangan ,memasing kan kita dengar baby lmbat keluar termasuk lh sy yg dah masuk 39m5h...tpi blm ade tande tande lgi

Saya macam ni juga masa 36weeks, malas nak layan, kebetulan ada appoinment dengan pakar sebab baby breech, rupanya memang contraction, bukan false contraction, kalau rasa ragu ragu boleh ke hospital terus sebab masa saya pun tendangan baby banyak je 🙂‍↕️

hari ni tadi mmg ada checkup. dh tya baby okay. misi bg tau normal mngeras sbb baby nak masuk laluan...

Sama. Saya 38w 2d . Perut mengeras je tak sakit cuma time nak tidur malam tu pusing kiri tak kena pusing kanan tak kena 🤣 takde tanda apa apa lagi cuma harini saya cirit birit sikit hahaha

🥹🥹 Tula tak sabar nak dia lahir je ni hihi

sama lah saya 38w4d tanda2 tak da lagi tanda2 nak bersalin puas pujuk baby suruh keluar awal hahah sbb malam tido dh tak selesa dan tak larat dh nak buat keje semoga urusan ibu2 d permudahkn aamiin

amiin.. semoga dipermudahkan urusan kita semua 🤗

saya skrg ni baru 37w2d takde tnda2 apa2 lagi tpi perut Asik keras n bawa perut tu MCM memulas Plus skit pinggang saya cek tdi lindir putih saja yang kluar dara takde ada ka ini petanda nak bersalin jugk

sy pun x tau sis. sama jer ni tgh menunggu.. mngeras tp xde tanda😅

Sama sy..38w6d sudahhh...xde tanda lgsung....bby selesa kot duk kt dlm..ibu abahnye puas pujuk ajk kluar...di tendang2 je dr dalam...😂

hihihi sama... xnak laa kena serah diri mgu depan. 😅

saya hari ni 39w..ada 7 days lagi..pun tak ada tanda mau deliver. baby syok kat dalam..makan sedap² agaknya😅

tu laa kan.. stiap minggu cek berat naik jer.. bab makan mmg berselera pulak hujung2 ni🤣🤣

saya esok due 11/7..tpi baby xnk keluar lgi puas dh pujuk🥴

sy pon sepatutnya 12/7 ni due tapi x bersalin jugak....klau x bersalin jugk 18/7 ni kena serah diri kat HSA

masih seronok lgi tu dok dlam...hehe

aa tu laaa.. x tau nak pujuk baby camana lagi🤭🤭

Câu hỏi liên quan